Uncharted 4 Bir Hırsızın Sonu Rafe ve Vargas kimdir?

Godlixy

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i5-6600 | Sapphire Pulse RX 590
Oyuna henüz yeni başladım. Vargas ve Rafe kim? Nathan ve Sam'in dostu falan mı?

Vargas Noname bir adam, yozlaşmış ve rüşvet almaya müsait açgözlü yapısı onu anlaşması kolay bir adam haline getiriyor, kandırması da...

Rafe ise oyunun baş kötüsü. Kendisi Amerika'lı bir iş adamı ve aynı zamanda tıpkı kahramanlarımız gibi hazine avlama işiyle uğraşıyor. Daha önce Avery'nin hazinesini bulmak için beraber çalışıyorlar ancak Rafe bir süre sonra Nathan ve Sam'den yana ümidini kesip bu işi tek başına yapmaya çalışıyor. Bunu yaparken de Shorline askerlerini satın alıyor ve arama yaptığı noktalarda silahlı güç avantajını hep elinde tutuyor. Aynı zamanda bu operasyonları yürütecek parası da zaten olduğundan hep imkan yönünden Nathan ve Sam'den daha avantajlı.

Shorline birliklerinin başında ise Nadine adlı bir hatun var. Nadine nötr bir karakter. Ne demek istediğimi göreceksin.

Haricen (Konu Dışı kısım); Nadine tek başına Sam ve Nathan'ı dövebiliyor. Bu erkeklerin birisi hayatı sokaklarda geçmiş, hapishanelerde kavga gürültüsü bitmeyen Sam, diğeri de az önce 100 tane Shorline askerini gerek eliyle gerek silahı ile öbür tarafa yollamış, savaşmadığı kıta, avlamadığı hazine, alt edemediği zorluk kalmamış, 3 parmak ile 150 metre kaya tırmanan Nathan. Cidden mi yani?

Sırf kadın erkek eşit diyeceğiz diye şu saçmalıklara ve dövüş sanatı bilen kadın da erkek döver mesajı vermeseler 10 üzerinden 10 oyun olacaktı. Ben zaten oyunu gerçek dünya ve problemlerinden kopmak ve kendi alternatif evrenimde birkaç saat de olsa keyifli vakit geçirmek için oyun oynuyorum, orada da zaten bir parçası olmadığım cinsiyet ve ırk temalı suçlar üzerinden bana insanlık dersi veriliyor. Acayip kopmuştum oyunun gerçekçiliğinden.

Son düzenleme:
Kanka konudan bagamsiz sistem ne bir de kac FPS aliyosun ultrada.
Ben i5 9400F RTX2060 ile ultrada Max 100 minimum 70 görüyordum.

Ultrada FSR kalite modunda 60'a sabitledim ben.

haricen (konu dışı kısım); nadine tek başına sam ve Nathan'ı dövebiliyor. Bu erkeklerin birisi hayatı sokaklarda geçmiş, hapishanelerde kavga gürültüsü bitmeyen sam, diğeri de az önce 100 tane shorline askerini gerek eliyle gerek silahı ile öbür tarafa yollamış, savaşmadığı kıta, avlamadığı hazine, alt edemediği zorluk kalmamış, 3 parmak ile 150 metre kaya tırmanan nathan. Cidden mi yani?

Sırf kadın erkek eşit diyeceğiz diye şu saçmalıklara ve dövüş sanatı bilen kadın da erkek döver mesajı vermeseler 10 üzerinden 10 oyun olacaktı. Ben zaten oyunu gerçek dünya ve problemlerinden kopmak ve kendi alternatif evrenimde birkaç saat de olsa keyifli vakit geçirmek için oyun oynuyorum, orada da zaten bir parçası olmadığım cinsiyet ve ırk temalı suçlar üzerinden bana insanlık dersi veriliyor. Acayip kopmuştum oyunun gerçekçiliğinden.

Hocam şimdi sizi çok daha iyi anlıyorum. Koskoca sam ve nathan bir Nadine'i indiremiyor ya ne kadar saçma. Kesinlikle oyunun zevkini etkiliyor. Yine de çok iyi bir oyun.

Son düzenleme:
Hocam şimdi sizi çok daha iyi anlıyorum. Koskoca sam ve nathan bir Nadine'i indiremiyor ya ne kadar saçma. Kesinlikle oyunun zevkini etkiliyor. Yine de çok iyi bir oyun.
Kesinlikle çok iyi bir oyun, benim en iyi oyunlar listemdedir. Böyle bir macera yok, gerçekten yok. Hani bir adım sonrasını hiçbir oyunda bu kadar fazla merak etmemiştim. Zaten bu yüzden bu sahneye bu kadar sinirlendim. Gayet gerçekçi ilerliyordu zira.

Yeni konular

Geri
Yukarı