Uncharted 4 kayıp miras oynamaya devam etmeli miyim?

Arkadaşlar, herkese değerli yorumları için teşekkür ederim. 😇 Oyun bende bir heyecan uyandırmadığı için sildim. Bulmacaları da bir süre sonra sıkmaya başladı ve Uncharted 4 bir hırsızın sonunda gerçekten bulmacalar da uğraştırmıştı. Bu da sanırım oyundan bıkmama sebep oldu ve üstte belirtildiği gibi de hep aynı yerde koşup durmak da oldukça sıkıcı geldi. Ayrıca sürekli tırman in gibi şeyleri tekrarladığımız için de oyunun pek heyecanı şahsen kalmadı. Gördüğüm kadarıyla da uzun süren bir oyun değil.

Az çok final sahnesini de tahmin edebiliyorum. Muhtemelen bulacağız ya da bulamayacağız. Belki Nadine bizi öldürmeye de çalışabilir, aklıma farklı bir son gelmiyor ya da aradığımız şeyi muhtemelen Asav'ın adamları bulacak, Asav belki ikimizi de öldürecek. Oyunun nasıl biteceği az çok belli.

Bu tarz sebeplerden dolayı farklı oyuna fırsat vermeye karar verdim. Oyunu da sildim, herkese tüm yorumları için teşekkür ediyorum. Son olarak da şunu söyleyeceğim: Keşke oyundaki bulmacalar aşırı kafa yorucu olmasaydı da oyunu oynamaya devam edebilseydik.

Arkadaşlar merhaba, Uncharted 4'ün bir hırsızın sonunu bitirmiştim ve oldukça da keyif almıştım. 1-2 saat kadar kayıp miras oynadım ancak bir süre sonra sarmamaya başladı. Genel olarak her şey aynı ve sadece hikâye farklılığı var. Gerçi, hikâyenin mantığı gene aynı şey üzerine.

Oyunda gene kayıp bir şey var ve bu sefer Avery'nin hazinesini aramaktan ziyade farklı bir şey arıyoruz.

Açıkçası, sıkıldığımı hissetmeye başladığımı söyleyebilirim. Sizce oynamaya devam edilmeli mi? Şaşırtıcı ya da sürpriz bir sonu var mı? Oynayan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. @Metin Eren Türkmen, @Xantern.

Daha hızlı bitiyor zaten o oyun. Başlamışken bitirin derim.

@LEFT o dediğiniz şeyi bilemiyorum da şimdi konunun akışını da bozmak istemiyorum. Onun hakkında konu bir ara açar ve sizi etiketlerim. Sistemlik bir sorunum yok, o dediğiniz şey ilgimi de çekmedi değil. Bakacağım, teşekkür ederim.

Geri
Yukarı