Dying Light 2 iade etmeli miyim?

TEST LİAN

Centipat
Makaleler
1
Online oyun meraklısıyım. Hayatımda asla tek kişilik oyun sevmedim sevemedim. Hepsini neredeyse oynamama rağmen boşa oynuyormuşum gibi bir algım var o yüzden yapamıyorum. Oyunu şu an 60 dk oynadım Steam'de 175 liraya aldım sizce iade edeyim mi? Online falan gelir mi oyuna acaba iade etme taraftarıyım ama kararsızım.
Oyunu sevdim güzel fakat cidden Online harici oyun sıkıyor beni.

Oynayacak arkadaş bulursanız çok zevkli, bulmazsananız da gayet zevkli bir oyun, ben bitirdim 2 kişiyle daha. Bence iade etmeyin.

Online oyun meraklısıyım. Hayatımda asla tek kişilik oyun sevmedim sevemedim. Hepsini neredeyse oynamama rağmen boşa oynuyormuşum gibi bir algım var o yüzden yapamıyorum. Oyunu şu an 60 dk oynadım Steam'de 175 liraya aldım sizce iade edeyim mi? Online falan gelir mi oyuna acaba iade etme taraftarıyım ama kararsızım.
Oyunu sevdim güzel fakat cidden Online harici oyun sıkıyor beni.

Online var zaten.

Online PvP kafasında arıyorsanız sanırım yok ancak hikayeyi rastgele insanlarla veya arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz. Ben de hiç sevmem tek kişilik oyunları ancak Dying Light 2'yi yaklaşık 10 saat sıkılmadan oynadım. Eğlenceli bir oynanışı var bence.

Arkadaşım yok. Fakat oyunun menüsünde Online göremedim?
Ayarlarda bir yerdeydi sanırım Yardım Çağır seçeneğine basınca insanlar gelebiliyor. Benim oyunuma katılmıştı biri yanlışlıkla basınca.

Geri
Yukarı