Uncharted 4 PC Türkçe dublajı düzgün çalışmıyor

Vorpee

Hectopat
Daha fazla  
Uncharted 4 PC oyununda Türkçe dublajlı başlatınca oyunu ses gidiyor yani ara sahnelerde veya oyunda karakterler konuşuyor ama ses gelmiyor. Sadece ağızları oynuyor oyun Steam oyunudur orijinaldir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uncharted 4 PC oyununda Türkçe dublajlı başlatınca oyunu ses gidiyor yani ara sahnelerde veya oyunda karakterler konuşuyor ama ses gelmiyor. Sadece ağızları oynuyor oyun Steam oyunudur orijinaldir.
Dosya doğrulaması yaptınız mı? Oyunun ses ve metin dosyalarını kontrol ettiniz mi?

Daha önce de böyle konu vardı sanırım genel sorun.

Youtubda falan çözümü yok.

Dosya doğrulaması yaptınız mı? Oyunun ses ve metin dosyalarını kontrol ettiniz mi?

Steam'den dosya bütünlüğünü doğrula yaptım hala aynı ama ses ve metin dosyalarına bakmadım hiç diğer dilleride denedim dublajda gene aynı konuşmaların sesi yok.

Son düzenleme:
Youtubda falan çözümü yok.

Steam'den dosya bütünlüğünü doğrula yaptım hala aynı ama ses ve metin dosyalarına bakmadım hiç diğer dilleride denedim dublajda gene aynı konuşmaların sesi yok.
Oyunun dosya konumu> Uncharted4_data> build> pc > main > sound1 > streams> speech
Buraya bakar mısınız?

Oyunun dosya konumu> Uncharted4_data> build> PC > main > sound1 > streams> speech.
Buraya bakar mısınız?

Bilgisayardan oynuyorum kanka oyun Steam'e kurulu ve böyle dosyalar yok sadece bunlar var aşağıda attım.

Dosya Ekleri

• resim_2022-11-04_223242589.png
    resim_2022-11-04_223242589.png
    32,8 KB · Görüntüleme: 226

Geri
Yukarı