Uncharted 4 PC'ye geliyor!

Onlar çok eski. Gelmesinin bir anlamı yok aslında. Bugün gelse bile GTA SA oynuyorsun hissi verir. Oyunun tipine baksana bir Uncharted 1'in. :D

Vallahi kanka keşke PS4'üm dursa da PS4'ten oynasam. Boş ver PC'yi Uncharted PS4'te çok güzel. PC'ye dublaj gelmeyebilir zaten.

Alırken yanında Nathan Drake Collection da verseler çok güzel olurdu.

Hocam ben bilgisayardan save kaydına devam edemeden gideceği için üzüldüm :(. Türkçe dublajı da güzel ayrıca.
Ya kanka boşver daha iyi oradan bir kez bitir gelince PC'den de bitiririz. :D

İlk ve son kez GTA V PC'ye geleceğinde böyle sevinmiştim. Agalar kredi çekip Gamepad alın eğlenceye doyacaz :D

PlayStation yatırıcı sunumunda Uncharted 4'ün bilgisayarlara geleceği duyuruldu.
Sunumun dosyalarında 26. sayfaya gelince bir sürpriz ile karşılaşacaksınız.
Eki Görüntüle 1042870
Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel haber, fakat 1, 2, ve 3. oyunu da oynamamız gerekli değil mi? Bu oyunlar PC'de varsa linkini atar mısınız ben yok diye biliyorum çünkü.

Güzel haber, fakat 1, 2, ve 3. oyunu da oynamamız gerekli değil mi? Bu oyunlar PC'de varsa linkini atar mısınız ben yok diye biliyorum çünkü.

Yok ama çok eski zaten özellikle ilk 2 oyun. Video izlemek zorundayız maalesef.

Xbox One'ye gelme olasılığı yüzde kaç :(

GeForce NOW'a gelirse kesinlikle alacağım ama pek de geleceğini düşünmüyorum. Neyse, güzel oldu oyunun PC'ye geleceği haberi.

Xbox One'ye gelme olasılığı yüzde kaç :(

GeForce NOW'a gelirse kesinlikle alacağım ama pek de geleceğini düşünmüyorum. Neyse, güzel oldu oyunun PC'ye geleceği haberi.

Sıfır kanka o imkansız bence. :D

Yok ama çok eski zaten özellikle ilk 2 oyun. Video izlemek zorundayız maalesef.

İşte, bu biraz üzdü. Nathan drake Collection halinde paket yapabilirlerdi PlayStation'da olduğu gibi. Neyse bunu dert edecek değiliz oyun PC'ye geliyor PC'ye Allaaaah kral geldi :D
Sırf bu oyun için DualShock 4 alabilirim.

Hocam meraktan soruyorum DualShock 4 ile herhangi farklı kolun arasında ne fark var aynı keyfi verir mi başka gamepadler?

Geri
Yukarı