Uncharted 4'ten sonra hiçbir oyun zevk vermiyor

S54337

Hectopat
Daha fazla  
Uncharted 4 yıllar önce YouTube'da izleyip çok sevdiğim bir oyundu. Özellikle kayıp miras oyunu inanılmaz beğenmiştim. 2 hafta önce bir hırsızın sonu ve kayıp mirası oynayıp bitirdim. Yine inanılmaz güzeldi oyun. Daha önce RDR2 Witcher 2-3 falan oynamıştım saatlerce ama hiçbiri bu kadar muhteşem gelmedi. Asıl sıkıntı Uncharted 4 oynadıktan sonra hiçbir oyun oynayasım gelmiyor. Bir tavsiyeniz var mı?

Uncharted 4 temposu yüksek bir oyun, isteseniz de istemeseniz de sizi aksiyonun ortasına bırakıyor. Eğer böyle oyunları seviyorsanız RDR2'ye sarmamanız normal, ağır tempolu bir oyundur kendisi.

Uncharted tarzında bol aksiyonlu oyunları öneririm. Bu noktada Tomb Riader güzel bir alternatif.

Uncharted 4 temposu yüksek bir oyun, isteseniz de istemeseniz de sizi aksiyonun ortasına bırakıyor. Eğer böyle oyunları seviyorsanız RDR2'ye sarmamanız normal, ağır tempolu bir oyundur kendisi.

Uncharted tarzında bol aksiyonlu oyunları öneririm. Bu noktada Tomb Riader güzel bir alternatif.

RDR2 Witcher falan sardı zaten. Uncharted'ı onlardan sonra oynadım. Uncharted'dan sarmadı oyunlar. Tomb Raider oynarım teşekkürler tavsiye için.

Geri
Yukarı