Uncharted açılma ekranında atıyor

EmirKe0

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Uncharted'i yükledim ama Sony Studios'da atıyor ve uyarı falan vermiyor. Ne yapmam lazım? Sistemim RTX 3060, Ryzen 5 5600X, NVIDIA sürüm 517.48.

Sürücüleri güncelleyin. Şu an en güncel NVIDIA sürümü 522.XX olmalı (son rakamları unuttum).

Geforce Experience yüklü değil mi? Bulmayı deneyeyim.

Telefondan bulamadım, beklerseniz bir başkası atabilir.

Buradan indirebilirsiniz. Ise yaramazsa alttaki cözümleri uygulayin.

PC'de gamepad takiliysa cikarin ve öyle deneyin. Oyun ayarlarina girebiliyorsaniz grafik ayarlarini ortaya cekin. Bu cözüm ise yaramayacak olursa;

Oyunun kurulu oldugu sürücüye (bulamazsaniz C: sürücüsünde arayin) girip sharedsettings.cfg dosyasini aratin ve kayit defteri ile acin. Burada bulunan DataCollection ve SplashVolume degerini asagidaki gibi degistirin ve kaydedin.

DataCollection=0
SplashVolume=0.000000

Tekrar deneyin.

Olmazsa yine yazarsiniz.

Belgelerim klasörüne tikladiktan sonra C: sürücüsüne tiklayin. Oradan kullanici klasörüne, ardindan kullanici adinizin bulundugu klasöre girin. Girdikten sonra kayitli oyunlarim (Türkcesini tam bilmiyorum) diye bir dosya var. Buraya girin ve Uncharted klasörünü acin. Ardindan users ve 36646040 deyin ve devam edin. Dosya bu klasör icinde olmali. Yoksa ben size atarim siz kendiniz eklersiniz.

Bu arada oyunu hangi cözünürlükte oynuyorsunuz?

Geri
Yukarı