Uncharted Hırsızlar Mirası Koleksiyonunda ilk hangi oyun oynanmalı?

643696

Centipat
Merhaba arkadaşlar, Uncharted Hırsızlar Mirası Koleksiyonu aldım. Oyunu indirdim ve açtığımda bana 2 tane seçenek sunuyor: Uncharted: Kayıp Miras ve Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu. Bunlar ne oluyor, biri açıklayabilir mi? Hangisini oynamam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu, orijinal olarak PlayStation 3 için çıkan Uncharted oyunlarının remastered (yeniden düzenlenmiş) sürümlerini içeren bir koleksiyondur. Bu koleksiyon içinde, Uncharted: Drake'in Talimatı, Uncharted 2: Among Thieves ve Uncharted 3: Drake's Deception oyunları bulunmaktadır.

Uncharted: Kayıp Miras, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu'nun bir demo sürümüdür. Bu demo sürümü, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu'nun başlangıcını içeren bir kısa oyun özeti niteliğindedir. Bu seçeneği seçerek, oyunun başlangıcını deneyimleyebilirsiniz.

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ise Uncharted serisinin son oyunudur ve Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu'nun dışındadır. Bu oyun, serinin önceki oyunlarından bağımsız bir hikayeye sahiptir ve daha gelişmiş bir grafik ve oynanışa sahiptir.

Eğer Uncharted serisine tam olarak aşina değilseniz, önce Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu içindeki oyunlardan başlamanızı öneririm. Bu koleksiyon, Uncharted serisindeki hikayenin doğru sıralamasını takip etmenizi sağlayacak ve serinin önceki oyunlarından bağımsız bir hikayeye sahip olan Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu'nu daha iyi anlamanızı sağlayacaktır (ALINTIDIR)

Yeni konular

Geri
Yukarı