Uncharted Kayıp Miras'ın 4. oyundan daha iyi olması

Eğer 3. oyunda muhteşem aksiyon sekansları olmasa benim de en sevdiğim oyun 2. oyun olurdu.

Ammy henning keşke 4. oyunu yapmış olsaydı elimizdeki oyundan çok daha iyi bir oyun olabilirdi.

Evet belki de farklı hikayeli bir Uncharted görebilirdik ve seri 4.oyunla bitmeyebilirdi.

Bana saçma gelen bir şey mesela kaç oyundur o kadar yaratıkla savaştık adam öldürdük bir tane kadından dayak yiyoruz. Uncharted 3'teki nathan Nadine'i döverdi bu arada.

Evet :D klasikleşti aslında kapışması ama hikayesi bence o kadar kötü değilsi Sam'in bize ihanet etmesi yine de kötü bir oyun değildi

Yani olabilirdi senaryo yazarı değiştiği için belki de farklı bir iş çıktı ortaya ama ammy henning yapsaydı nasıl olurdu acaba?

Sam düşmanımız olacaktı oyunun sonunda kardeş olduğumuzu öğrenecektik. Nadine olmayacaktı Rafe'te olacaktı. Seri bitmeyecekti PS5'te Uncharted 5'i görecektik.

2 oyunu da çok seviyorum fakat kayıp miras daha aksiyonluydu ve daha çok hoşuma gitti. 9 saat başından kalkamadım ve yan görevi de yaptım. Sizin düşünceleriniz nedir?
Kesinlikle değil. Nathan'sız bir Uncharted olamaz(ama ana karakteri Sully olursa oynarım). Lost Legacy, Amy Hennig'in yaptığı Uncharted'ı, daha çok batırıp, Neil Draugmann'ın tomboy arkadaşı Nadine'in olduğu çöp bir feminist oyunudur.

Yeni konular

Geri
Yukarı