Çözüldü Uncharted legacy of thieves Collection hangi sürüm açılmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Oyunu Torrent indirdim, 1500 TL olduğu için konu açabiliyorum sanırsam, 2 farklı açış klasörü var oyunda, 2 side aynı oyunları içeriyor ancak başlangıç ekranları farklı gibimsi, hangisini açmam gerekli?
Kuru kafalı olan U4 yazan klasör, tll ise diğer attığım. Birded tll-1 ve U4-1 ne anlama geliyor? Ben direkt normal olanlarını açıyorum ama anlayamadım.

1705352237126.png

1705352222831.png

1705352189002.png

Çözüm
Birisi kayıp mirası çalıştırıyor diüeri bir hırsızın sonunu çalıştırıyor. Önce bir hırsızın sonunu oynamanız gerek.
u4= Uncharted 4
tll= The Lost Legacy(Kayıp Miras)

Kayıp Miras farklı bir karakterin hikâyesini anlattığı için diğer 4 oyunu oynamadan ona girişebilirsin lakin Kayıp Miras'ta gözüken ve hikâyede önemli role sahip olan 2 karakteri önce Uncharted 4'te tanıyorsun. O yüzden önce Uncharted 4'ü oynamak daha mantıklı.

Birisi kayıp mirası çalıştırıyor diüeri bir hırsızın sonunu çalıştırıyor. Önce bir hırsızın sonunu oynamanız gerek.

Tamamdır hocam, aynen diğer oyunun seçeneğine tıkladığımda oyunu kapatıp o klasörü açıyor. Çok sağ olun, peki bu -1'ler ne anlama geliyor bir bilginiz var mı?

"u4" Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu'nun exe dosyası, "tll" ise Kayıp Miras'ın exe dosyası.

Bunların sonunda "-l" olanlar ise eski AVX2 komut seti desteği olmayan işlemciler için oyunun çalışmasını sağlayan exe dosyası. İşlemciniz çok eskiyse -l exe dosyası üzerinden oyunu çalıştırın, güncel işlemci varsa normal olanlardan açabilirsiniz.

"u4" Uncharted 4: Bir hırsızın Sonu'nun EXE dosyası, "tll" ise kayıp Miras'ın EXE dosyası.

Bunların sonunda "-l" olanlar ise eski AVX2 komut seti desteği olmayan işlemciler için oyunun çalışmasını sağlayan EXE dosyası. İşlemciniz çok eskiyse -l EXE dosyası üzerinden oyunu çalıştırın, güncel işlemci varsa normal olanlardan açabilirsiniz.

Ryzen 5 5500 güncel sayılır sanırım değil mi? Çok sağ olun bu arada güzel açıklamanız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı