Uncharted Legacy of Thieves vs Far Cry 6

erenutebay

Centipat
Daha fazla  
Uncharted™: Legacy of Thieves Collection indirimde 300 lira, Far Cry 6 ise 174 lira. Hangisini alsam kararsız kaldım. Önceki Uncharted'ları oynamadım o yüzden ilk gördüğümde almaktan biraz çekinmiştim. Far Cry 3, 4, Primal, 5 oynadım. Sizce Far Cry 6'yı oynarken çok tekrara düşmüş hissine kapılır mıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle Uncharted almalısınız. İçerisinde 2 tane oyun var ikisinin de hikayesi, seslendirmeleri vs ayrı ayrı çok iyi. Daha önce hiç Türkçe dublaj oyun oynadınız mı bilmiyorum ama çok keyifli onun haricinde bu ekonomide verdiğiniz her kuruşa değer 2 oyunu ortalama 25-30 saat civarında bitirmiş olursunuz süre olarak da gayet tatmin edici. Far cry serisi klasik Ubisof serisidir karakterler hikaye değişir ama mekanikler ve oynanış aynıdır. Far cry 3'ten beri bu böyledir diğer oyunlardan farklı bir şey beklemeyin yani. Uncharted hikaye olarak bağlantılı değil ilk oyunlarla gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Uncharted™: Legacy of Thieves Collection indirimde 300 lira, Far Cry 6 ise 174 lira. Hangisini alsam kararsız kaldım. Önceki Uncharted'ları oynamadım o yüzden ilk gördüğümde almaktan biraz çekinmiştim. Far Cry 3, 4, Primal, 5 oynadım. Sizce Far Cry 6'yı oynarken çok tekrara düşmüş hissine kapılır mıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.
Açık ara uncharted hocam.Far cry6 sıkıcı kendini tekrar eden eski far cryların birebir kopyası.

Yeni konular

Geri
Yukarı