UNCHARTED Oyun Kodu Kaça ve Nerede Satılır?

MzBag

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Vatan Bilgisayar'dan Ryzen 5600 işlemci satın aldık. İşlemci ile beraber Uncharted oyun kodu hediye veriliyor. Bizim ihtiyacımız yok ve baktığım zaman Steam üzerinde 499 TL fiyat ile satılıyor. Bu oyunu ne kadara ve nerede satabiliriz? Daha önce böyle bir tecrübemiz olmadı.

Hocam yanlış anlamışım ben ama oyun İncehesap gibi Steam hesabı olarak satabilirsiniz. Veya kod olarak.

Cevap için teşekkür ederim, ne demek istediğiniz tam anlayamadım? İncehesap derken? Sanırım metin karıştı.

Hocam özür diliyorum yanlış anladım ve yanlış yazdım. Kodu GameSatış veya Technopat'tan satabilirsiniz. Konu açıp şansınızı deneyebilirsiniz veya GameSatış'tan satabilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba, Vatan Bilgisayar'dan Ryzen 5600 işlemci satın aldık. İşlemci ile beraber Uncharted oyun kodu hediye veriliyor. Bizim ihtiyacımız yok ve baktığım zaman Steam üzerinde 499 TL fiyat ile satılıyor. Bu oyunu ne kadara ve nerede satabiliriz? Daha önce böyle bir tecrübemiz olmadı.

İtemsatış ve GameSatış'tan güvenle satabilirsiniz.

Yanlış bilgi vermeyelim, canlı destek ile konuştuğumda GameSatış’ın oyun kodlarının satılmasına izin vermediği ortaya çıktı.

Satabildiniz mi acaba?

Yanlış bilgi vermeyelim, canlı destek ile konuştuğumda GameSatış’ın oyun kodlarının satılmasına izin vermediği ortaya çıktı.

Satabildiniz mi acaba?
Merhaba, henüz firmadan kodu alamadım bu nedenle satmaya çalışmadım. İade süresi dolduktan sonra kodu veriyorlarmış.

Geri
Yukarı