Uncharted tarzı hikayesi olan oyunlar

Eylülcg

Hectopat
Arkadaşlar ben Uncharted gibi güzel hikayeli Steam oyunu bakıyorum da bildiğiniz hikayesi güzel olan oyunlar varsa söyler misiniz? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uncharted oyunları karakter hikayesi üzerine kuruludur. Birde 3. oyunda ki gibi güzel temposu ile iyice tatlanıyor. Açıkçası TPS olarak PS Exc. bir kaç oyun bilsem de PC'ye bilmiyorum ama RPG olarak Witcher ve Dragon Age:İnquisition olabilir.

Uncharted güzel oyun fakat hikayesi böyle ahım şahım değil tüm oyunlarında benzer mantık. Bir şeyleri araştır ve çal gibi bir düzen var. Thief var buna benzer bilgisayarda. :D

Uncharted güzel oyun fakat hikayesi böyle ahım şahım değil tüm oyunlarında benzer mantık. Bir şeyleri araştır ve çal gibi bir düzen var. Thief var buna benzer bilgisayarda. :D
Olay hikayesi olarak bakarsak diğer oyunlardan çok farklı değil ama Uncharted zaten olay değil karakter hikayesi anlatıyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı