Uncharted: The Nathan Drake Collection klavye ve fare ile oynanabiliyor mu?

Plexuss

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, Uncharted: The Nathan Drake Collection oynuyorum ancak gamepad ile aim almak işkence gibi geliyor. Her ne kadar 3. oyuna kadar gelmiş olsam da gamepad yüzünden oyuna girme isteğim olmuyor. Klavye mouse ile oynanabiliyor mu acaba?

Arkadaşlar selam, Uncharted: The Nathan Drake Collection oynuyorum ancak gamepad ile aim almak işkence gibi geliyor. Her ne kadar 3. oyuna kadar gelmiş olsam da gamepad yüzünden oyuna girme isteğim olmuyor. Klavye mouse ile oynanabiliyor mu acaba?
Ben klavye mouse ile bitirdim, keyifli idi.

Oyunun kendi ayarlarında "otomatik aim" diye bir seçenek vardı, tam adı bu muydu emin değilim. Ne kadar arttırırsanız "aim" o kadar düşmana kitleniyordu diye hatırlıyorum. Bu şekilde belki bir şans verebilirsiniz.

Oynanır. Ayrıca bunu açtınız mı?

1691442861417.png

Oyunlarda otomatik aim açmak hile gibi bişey oluyor. Ben zevk almıyorum öyle. Yeteneklerimi sınamak için oto aim açmadan oynuyorum.

Oyunlarda otomatik aim açmak hile gibi bir şey oluyor. Ben zevk almıyorum öyle. Yeteneklerimi sınamak için oto aim açmadan oynuyorum.

Kanka gamepad alışkanlığım yok denecek seviyede az. Aksine farede aimim çok iyidir. CS:GO'da DMG idim Valorant'ta immortalım ben gamepad ile oynamaya çalıştıkça ölüp ölüp oyunun süresini minimum 1.5 saat falan uzatıyorum durduk yere ve sinir oluyorum bu yüzden klavye mouse ile oynamak istiyorum. Ya da gamepad ile oynayacaksam bile aim desteği açmak. Ama maalesef o da olmuyor seçeneklerde yok.

Kanka gamepad alışkanlığım yok denecek seviyede az. Aksine farede aimim çok iyidir. CS:GO'da DMG idim Valorant'ta immortalım ben gamepad ile oynamaya çalıştıkça ölüp ölüp oyunun süresini minimum 1.5 saat falan uzatıyorum durduk yere ve sinir oluyorum bu yüzden klavye mouse ile oynamak istiyorum. Ya da gamepad ile oynayacaksam bile aim desteği açmak. Ama maalesef o da olmuyor seçeneklerde yok.

Hocam klavye-fare ile oyna bence. Ben de Tomb Raider'ı klavye-fare ile oynuyorum çok daha rahat ettiriyor aim konusunda.

Hocam klavye-fare ile oyna bence. Ben de Tomb Raider'ı klavye-fare ile oynuyorum çok daha rahat ettiriyor aim konusunda.

Dostum yukarıda dediğim gibi oyuna girince klavye mouse işlevini yitiriyor resmen, ne menüde gezebiliyorum ne de oyun içinde sağa sola bakınıp yürüyebiliyorum. Sanırım klavye desteği yok. Aim desteği seçeneği de yok aynı şekilde ancak internette oyunu kolay moda alırsanız otomatik olarak açılıyor tarzı bir yazı buldum. Onu deneyeceğim artık. Zaten amacım aksiyonundan keyif almak değil, hikayesine dalmak.

Evet, konudakilerin neredeyse hepsi oyunu Legacy Of Thieves Collection ile karıştırmış. Dostlar bu oyun PS4 oyunu, arkadaş kontrolcü ile oynamak zorunda. Klavye mouse desteği oyunda yok.

Neyse, dostum aim assist ile de oynanabilir oyun. Konsoldaki çoğu oyunda kullanılabilir bir özellik zaten. Bence onu açman en iyisi olacaktır.

Geri
Yukarı