Uncharted™: Hırsızlar mirası koleksiyonu ne zaman indirime girer?

Oyunu Steam'den alacağım şu an 499 TL indirime ne kadar sonra girebilir? Yakın tarihte indirim olacak mı?
Hocam sıradaki büyük indirim 16 Mart'ta başlıyor diye gösteriyor. Sony bir indirim yapabilir mi orasını bilemeyiz. Steam Mystery Fest diye bir şey varmış ayın 23'ü gibi başlıyormuş, onda belki girebilir ama indirimin içeriğine internetten ulaşamadım. Zam gelmediği sürece indirimlerde 350TL olabilir oyun.

Bence zam olabilir mi diye sormalıydınız. Bu saatten sonra indirim biraz zor gibi. Belki bahar indirimi.

Evet zam da gelebilir o da ayrı bir dert. Şu an oyunu alabilirim fakat indirimlerde 170 TL daha ucuza geliyor ondan ne zamana girer diye merak ettim. İlkbahar indirimlerine de daha bayağı varmış ben alayım oyunu o zaman.

ETail.com üzerinden legacy25 koduyla 255 TL'ye almıştım. Oradan Key almayı düşünüyorsanız indirimlerini Discord üzerinden takip edebilirsiniz.

Tamamdır hocam sağ olun geçen oradan Spider-Man Remastered almıştım şimdi de Uncharted'ı alayım legacy25 koduyla 300 TL'ye düştü.

1675770087432.png

Tamamdır hocam sağ olun geçen oradan Spider-Man Remastered almıştım şimdi de Uncharted'ı alayım legacy25 koduyla 300 TL'ye düştü.

Eki Görüntüle 1660111

Oyun, manzarası ve hikayesi itibariyle müthiş. Ayrıca Türkçe Dublaj mevcut. Nathan'ı Okan Yalabık'ın sesiyle oynamak iyi hissettiriyor.

Geri
Yukarı