Under Armour mu? Skechers mı?

BigBangZero

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX 6700 XT, Ryzen 5 5600, GoodRam 8x2 GB DDR4 3600 MHz, Gigabyte A520 M-K V2, 1 TB Kioxia G2 M.2, 1 TB Seagate Firecuda 120 Sata SSD, Bitfenix Formula Gold 650 Watt, Bitfenix Apollo
Evet büyük bir kapışma denebilir aslında bu iki marka için. Yakın zamanda güzel indirimler olduğu için ayakkabı bakıyordum bir kaç tane gözüme kestirdim. Şimdi sizce Under Armour mu yoksa Skechers mı? Şuanki ayakkabım Skechers ve 2 yıl kadar kullandım keçesi paramparça onun dışında ayakkabıda bir sıkıntı yok. Gayet rahattı, zaten ayakkabıyı okulda giyeceğim o yüzden iş ortamı gibi sıkı çalıştığım bi yerde giymeyeceğim. Ama çalışmasam dahi çok fazla yürüyorum eve, durağa veyahut arkadaşlarla gezme vs. Sizce hangisini tercih edeyim?

Under Armour Charged Escape giyiyorum bi' süredir Skechers kadar rahat diyebilirim. Hangisinin fiyatını uygun bulursan onu al bence en azından ben öyle yapmıştım🙂

Under Armour Charged Escape giyiyorum bi' süredir Skechers kadar rahat diyebilirim. Hangisinin fiyatını uygun bulursan onu al bence en azından ben öyle yapmıştım🙂
Şuan baktıklarım arasında indirimle güzel bir fiyata gelen Charged Pursuit 2 var, modellerde baya benzer. Sanırım hiç Under Armour giymediğimden Under Armour'a yöneleceğim fakat hala emin değilim.

Modeline göre değişir. Marka bazında soruyorsan, Skechers'ı bir türlü sevemedim. Tabanı rahat ama malzeme kalitesi kötü. Under Armour daha kaliteli. Ama ayakkabı olarak New Balance'dan iyisi yok. Çok model denedim ama New Balance hem rahatlık hem de sağlamlık olarak en iyisiydi.

Modeline göre değişir. Marka bazında soruyorsan, Skechers'ı bir türlü sevemedim. Tabanı rahat ama malzeme kalitesi kötü. Under Armour daha kaliteli. Ama ayakkabı olarak New Balance'dan iyisi yok. Çok model denedim ama New Balance hem rahatlık hem de sağlamlık olarak en iyisiydi.
New Balance bende denedim pek hoşuma gitmedi, taban olarak sert geldi bana.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı