Giyim Under Armour UA Charged Pursuit 3 1.271,90TL!

DipHangs

Hectopat
Daha fazla  
Kullandığım ve yeniden aldığım bir ayakkabıdır yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum. Sadece ayakkabının üst bilek pamuğunda ufak bir deforme oluştu, hala da giyerim sık sık çok rahat bir ayakkabıdır. Beyazı biraz hızlı kirlenebiliyor sadece. Bir de bedeninizden 1 veya 0.5 numara büyük alın.
Not: Eğer telefon Amazon uygulamasından yaptığınız ilk alışveriş ise 120TL'lik indirimle 1.151, 90 TL'ye geliyor.

Hocam keşke link atsaymışsınız...

3 gün önce bu ayakkabı indirimdeydi 900 liraya aldım.
Aynen ben hem siyahını hem de beyazını çöktüm ancak dar kalıp geniş olur diye aldığım 43 ancak oldu. Normalde 42 giyiyorum. Under Armour alacaklar 1 numara büyük alsınlar kalıpları ABD sisteminden geçirilirken pek doğru yapılmamış.

Aynen ben hem siyahını hem de beyazını çöktüm ancak dar kalıp geniş olur diye aldığım 43 ancak oldu. Normalde 42 giyiyorum. Under Armour alacaklar 1 numara büyük alsınlar kalıpları ABD sisteminden geçirilirken pek doğru yapılmamış.
Ben 41 giyiyorum 41 aldım biraz dar kalıp gibi ama 42 alsam nasıl olurdu bilemedim. Bugün gidip mağazasında deneyeceğim ona göre değişim yapacağım.

Ufak bir bilgi vereyim.
AVM'lerden ayakkabı alıcağınız zaman Deichmann'ı tercih edin. Çeşit çok fazla bulamayabilirsiniz ama Kinetix'e 1200 vereceğinize 600-700'e champion, fila vb alırsınız.
Konu ile alakası yok ama benim gibi ayağına giymeden alamayanlar
için bir tavsiye.

Yeni konular

Geri
Yukarı