Undertale alınır mı?

20 ₺ altı ise alınabilir. Üstü etmez böyle bir oyun için. Tarzı "unique" bir oyun. Benzersiz bir hikaye sunumu var. Diğer oyunlarda alamayacağın bir keyif alabilirsin ya da hiç beğenmeyebilirsin. Oynanış videolarını izleyebilirsin net bir görüş almak için.

Herkese hitap eden bir oyun değil ama çok beğendiğim bir oyundur kendisi, oyunun size hitap edip etmemesi önemli.

Bana kalırsa eğlenceli bir oyun. 6 TL gibi komik bir rakama aldım ve sırf müziklerinin yarısını dinlemek için bile iki katını verebilirdim bu paranın. Üç farklı sonu da var. Oynamaya değer kesinlikle. Kitlesi abartıyor bu arada oyunu ben oyunu oynamadan önce bayağı büyük beklentilerim vardı %70 beklentimi anca alabildim.

Bana kalırsa eğlenceli bir oyun. 6 TL gibi komik bir rakama aldım ve sırf müziklerinin yarısını dinlemek için bile iki katını verebilirdim bu paranın. Üç farklı sonu da var. Oynamaya değer kesinlikle. Kitlesi abartıyor bu arada oyunu ben oyunu oynamadan önce bayağı büyük beklentilerim vardı %70 beklentimi anca alabildim.

Kitlesinin o kadar abartmasına rağmen %70 beklenti aldıysanız o oyun süperdir :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı