Undertale fatal error

İşletim sistemi
Windows 10

Charaa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar oyunda normal sonu yaptım sonra Flowey'in dediği gibi kimseyi incitmeden herkesle dost olarak oyunu bitirdim. Sanırım buna iyi son deniyor. Bayağı da iyi sondu :D Neyse işte ben iyi sonu yaptıktan sonra flowey geldi bir şeyler söyledi; herkes mutlu, ama oyunu sıfırlama gücüne sahipsin gibisinden konuştu sonra bırak onları Frisk mutlu olsunlar, bırak Frisk hayatlarını yaşasınlar." Dedi, ben de diğer konuşmasına geçsin diye "Z" tuşuna bastım tabii ki ama oyun hata verdi. Sanırım 2 son daha var fakat oyunu oynayamıyorum. 10 kere denemişimdir hep aynı hatayı veriyor. Bu neden olur? Bir çözümü var mıdır?

flowey.png

fatalerror.png

Nasıl aktarıcaz başka bir crack indirdim ama her türlü aynı Save dosyasını kullanıyor
Çok uzun zaman oldu ama bildiğin oyunun içindeki saveleri ona aktardım. Diğerini sildiysen savelerin gitti bu arada :D Basit bir şey, ilk yüklediğin klasöre gir biraz araştır oraları bulursun zaten saveyi

Çünkü oyun iyi sondan sonra resetlemememizi istiyor(büyük ihtimalle kötü son yapacağımızdan)cevap basit Windows ve r harfine aynı anda bas ardından orada cıkacak aram mototruna %localappdata% yazıyorsun dosyalar çikiyor Undertale'ı seçiyorsun orada 3 4 dosya olacak hepsini sil sonra bütün pencereleri kapat mouse un sol tusuna bas yenile seçeneğine tıkla sonra geri aç bunu yapmadan oynayamazsın.
Tek sorunu herkes sans bile her şeyi unutacak yani önceden iyi son mu yaptın kötü son mu falan oyuna ilk kez yüklayip yeni başliyorsun gibi;)

Çünkü oyun iyi sondan sonra resetlemememizi istiyor(büyük ihtimalle kötü son yapacağımızdan)cevap basit Windows ve r harfine aynı anda bas ardından orada cıkacak aram mototruna %localappdata% yazıyorsun dosyalar çikiyor Undertale'ı seçiyorsun orada 3 4 dosya olacak hepsini sil sonra bütün pencereleri kapat mouse un sol tusuna bas yenile seçeneğine tıkla sonra geri aç bunu yapmadan oynayamazsın.
Tek sorunu herkes sans bile her şeyi unutacak yani önceden iyi son mu yaptın kötü son mu falan oyuna ilk kez yüklayip yeni başliyorsun gibi;)
Bilmeden sallamayın lütfen.
Eğer bunu yaparsan bütün save gider oyun normal sonu yaptığını unutur.
Orada Flowey iyi birisi olabilirsin felan diyordu alttan alttan iyi bir son var mesajını veriyor
Eğer saveleri silerseniz hiç bir şey düzelmez oyun normal sonu yaptığınızı unutur ve ne iyi son ne kötü son yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Çok uzun zaman oldu ama bildiğin oyunun içindeki saveleri ona aktardım. Diğerini sildiysen savelerin gitti bu arada :D Basit bir şey, ilk yüklediğin klasöre gir biraz araştır oraları bulursun zaten saveyi
Bende aynı sorunla karşılaştım ve ne yapacağımı bilmiyorum. Aynı şekilde normal son ve iyi son yaptım fakat iyi sonu yapamadım işte. Lütfen, bana yardım eder misin ?

Geri
Yukarı