Sürprizbozan Undertale iyi sondan sonra kötü son ve karakterler

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

706337

Picopat
!!! SPOILER OLABİLİR !!!
Evet. Merhaba. Oyunu 2. kez iyi son ile bitiriyorum. İlk son ile bitirdiğimde karakterimin adını ya Frisk ya da Chara yapmıştım. Büyük ihtimal Frisk yapmıştım. Finalde Toriel ile gitmeyi seçmiştim. Gece Toriel turtayı bıraktıktan sonra sanırsam Frisk ama içinde Chara (ilk kez bitirişimdi araştırıp adını Frisk koymam kafa karıştırdı) uyanıp gülerek kırmızı gözler ile ekrana baktı. Neyse şimdi ise rastgele bir isim vererek bitirdim oyun standart iyi son ile bitti. Şimdi kötü son yapmak istiyorum. Önceki iyi son yeni dünyayı etkiler mi? Kötü son içinde daha önce girdiğim rastgele ismi mi gireyim yoksa Frisk ya da Chara mı? Ne önerirsiniz? Frisk ile iyi son yapmam garip bir şekilde kötü son yapıp sıfırlayıp iyi son yapmamı gerektirmeden direkt o sonuca ulaşmamı sağladı. En çok merak ettiğim soruda bu. Hangi ismi gireyim? Ne fark yaratır? Girdiğim ilk isim mi? Frisk' mi yoksa Chara' mı? Detaylı bilen birisi hangi ismi girersem hangi şeye sebep olur yazabilir mi?

Spoıler olabilir!
Evet. Merhaba. Oyunu 2. kez iyi son ile bitiriyorum. İlk son ile bitirdiğimde karakterimin adını ya frisk ya da chara yapmıştım. Büyük ihtimal frisk yapmıştım. Finalde toriel ile gitmeyi seçmiştim. Gece toriel turtayı bıraktıktan sonra sanırsam frisk ama içinde chara (ilk kez bitirişimdi araştırıp adını frisk koymam kafa karıştırdı) uyanıp gülerek kırmızı gözler ile ekrana baktı. Neyse şimdi ise rastgele bir isim vererek bitirdim oyun standart iyi son ile bitti. Şimdi kötü son yapmak istiyorum. Önceki iyi son yeni dünyayı etkiler mi? Kötü son içinde daha önce girdiğim rastgele ismi mi gireyim yoksa frisk ya da chara mı? Ne önerirsiniz? Frisk ile iyi son yapmam garip bir şekilde kötü son yapıp sıfırlayıp iyi son yapmamı gerektirmeden direkt o sonuca ulaşmamı sağladı. En çok merak ettiğim soruda bu. Hangi ismi gireyim? Ne fark yaratır? Girdiğim ilk isim mi? Frisk' mi yoksa chara' mı? Detaylı bilen birisi hangi ismi girersem hangi şeye sebep olur yazabilir mi?

Oyunu maalesef Frisk ismi ile bitiremiyorsunuz.

8 kere bitirdim oyunu 😉

Frisk ismi zor mod açar torielle yapılan Fight'dan sonra biter oyun. Bilmeden konuşmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı