Undertale iyi son yaptıktan sonra kötü son nasıl yapılır?

Yapma çok üzülürsün. Önüne çıkan her canavarı öldürmen lazım. Steamde rehber var, bazı yerlerde 11, 16 tane falan var adım attıkça çıkıyorlar. X kaldı diye yazıyor sana zaten.

Evet bunu buraya yazmak istedim.

Reset at oyuna baslayınca onune cıkan ılk froggıte tek atman lazım ondan sonra 20 canavar oldur harabelerde torıeli 20 canavarı oldurdukten sonra oldur bunları yaptıktan sonra chara sana save noktalarında kac kısı oldurmen gerektıgını söyleyecek onemlı olan diyelim ki 5 canavar oldurcen bu 5'ini oldurdukten sonra boss fighta gırmen lazım.

Önünüze çıkan her canlıyı katletmeniz lazım. Bazı save noktalarında kalan canlı miktarı belirtiliyor.
işte onu yapamıyorum oyun canavarları o ilk frogiti kestiğimden beri bağışlanabilir gösteriyo

Vicdan el vermiyor onları canavar olarak göremiyorum düşman olarak göremiyorum

işte onu yapamıyorum oyun canavarları o ilk frogiti kestiğimden beri bağışlanabilir gösteriyo
nasıl yani

o zaman yapmayacaksın bu kadar basit

onunuze cıkanlar yeterlı degıl yanlıs bılgı vermeyın
Undertale zaten normal oyuncular için keşif yapılması gereken bir oyun. Size speedrun yapın diyen olmadı. Mapte etrafı gezip keşif yaparken önünüze çıkan her şeyi katletmeniz lazım. Ben ilk oynayışımda bilmeden genocide yaptım mesela, bilgi gerektiren bir şey değil.

Oyunlara bu duygusal açıdan bakmamak lazım. Sonuçta gerçek olmadığını biliyorsunuz, kötü son istiyorsanız yapmanız lazım.

Hocam her bölüm için belli sayıda yaratık katletmeniz lazım. Mapten hemen çıkmayın yani dolanın durun zaten bir yerden sonda oyunun değişmeye başladığını fark edeceksiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı