Unexpected store exception mavi ekran hatası

Kardeşim bende de oluyordu bilgisayarcı ya sordum. Uyumsuz parçalardan veya düşük kalite sistemlerde oluyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bende de oluyordu bilgisayarcı ya sordum. Uyumsuz parçalardan veya düşük kalite sistemlerde oluyormuş

Kardeş PC'yi alalı 2 yıl falan oldu şu 1.5 aydır veriyor bu hatayı. Seninkisinde sıkıntı var galiba.

Arkadaşlar bilgisayarım Windows 10. 2 aydır felan bu hatayı alıyorum, mavi ekran olarak
minidumpta hata bulunmuyordu. Ben de bir bakayım dedim ve buldum. Lütfen bakar mısınız?
012618-31703-01.rar

Bilgisayarım sürekli mavi ekran veriyor. Hata kodu: UNEXPECTED STORE EXCEPTION

012618-31703-01.rar

Sürekli mavi ekran veren bir PC'de bir tane mi Minidump oluştu? Bir de bu PC'nin özellikleri nedir?
PC'nin özellikleri bu.Ben hatayı alınca Minidump'a bakıyorum ve bazenleri hata bulamıyorum çok az hata geliyor.Bu hatayıda yeni almış bulunmaktayım.
012918-34281-01.rar

Bir de güvenli modda başlatmayı dener misin?
Güvenli modda nasıl başlatabilirim bilmiyorum yardımcı olur musun ?

Sürekli mavi ekran veren bir PC'de bir tane mi Minidump oluştu? Bir de bu PC'nin özellikleri nedir?
Her gün 1 kez veriyor mavi ekranı.

2018-01-30.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı