UNEXPECTED_KERNEL_MODE_TRAP_M mavi ekran hatası

Efe Genç

Hectopat
Makaleler
4
mdump.rar Umarım düzelir.

Sistem özellikleri:
  • 2 GB RAM.
  • Intel Celeron 847.
  • Intel HD Graphics.
  • Realtek ses ve Wi-Fi.
(Intel HD Graphics ve ses kartı en güncel sürücü yüklüdür)
(Sadece 2 tane .dmp dosyası vardı)
(Benim düşüncem bellek azlığı, Zula oyununu açarken çöktü, bu bilgisayarda anca bunu oynayabiliyorum ve 60 FPS geçmiyor hatta 30 40 FPS'lerde geziyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır hocam onu bildiğimi zaten belirtmiştim fakat arkadaş sadece SFC yazmış ben de /scannow ekini de koyması gerektiğini söyledim.
Mesajından anlaşıldığı üzere onu kastetmemişsin ama.
Kod:
SFC yazmışsınız. sfc /scannow yazmanız lazımdı.
"Sadece SFC yazmışsınız." Olarak düzeltirsen anlatmak istediğin şey daha açıklayıcı olur.

Mesajından anlaşıldığı üzere onu kastetmemişsin ama.
Kod:
SFC yazmışsınız. sfc /scannow yazmanız lazımdı.
"Sadece SFC yazmışsınız." Olarak düzeltirsen anlatmak istediğin şey daha açıklayıcı olur.
Kusura bakmayın hocam son zamanlarda kafam yoğun inanır mısınız arkada 8 ayrı minidump işleniyordu. Dün video atıldı ya herkes yığıldı sanki. Elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum farkındasınızdır. Burada eğer faydam dokunuyorsa ne mutlu bana.

Fixing işlemi normal mi?
Kusura bakmayın hocam son zamanlarda kafam yoğun inanır mısınız arkada 8 ayrı minidump işleniyordu. Dün video atıldı ya herkes yığıldı sanki. Elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum farkındasınızdır. Burada eğer faydam dokunuyorsa ne mutlu bana.
Fixing işlemi bitti şimdi ne yapmalıyım?

chkdsk /f /r komutunu da uyguladınız mı ama size (Y/N) yazacak işlem bitince ve siz de Y yazıp Enter tuşuna basacaksınız. Sonra bilgisayarı yeniden başlatırsınız. Bir daha mavi ekran hatası alırsanız tekrar paylaşırsınız.

chkdsk /f /r komutunu da uyguladınız mı ama size (Y/N) yazacak işlem bitince ve siz de Y yazıp Enter tuşuna basacaksınız. Sonra bilgisayarı yeniden başlatırsınız. Bir daha mavi ekran hatası alırsanız tekrar paylaşırsınız.
Fixing işlemi bitti yarın denerim yardımlarınız için teşekkürler.

Ne zaman bir sorunuz veya sorununuz olursa buradayız inşallah. Yarın da bu testi yaptıktan sonra 1-2 gün içerisinde mavi ekran almazsan lütfen bize bildir ki herkse sorunun çözümüne rahatlıkla ulaşsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı