Çözüldü "UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION" hatası nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

xobavenso

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce YouTube'da takılırken bir anda unexcepted Store exception hatası verdi, Microsoft'un kendi açıklamasına baktığımda Microsoft Store dosyaları ile alakalı olduğunu ve büyük ihtimalla depolama biriminde sorun olduğunu söylüyor. Benim HDD biraz arızalı ama HDD'de Microsoft Store ile alakalı hiçbir dosya yok. Sadece Steam Epic Games ve Riot Games dosyaları var. Sizce sorun nedir? Ekran kartı driverlarında olacağını düşünmüyorum ama söylerseniz onu da denerim.

Çözüm
@xobavenso eğer ki bilgisayarındaki disk arızalı ise ve sisteme takılı ise sen onu kullanmasan bile mavi ekrana düşer. Çıkarıp kontrol et. Aldığın hata kodu da çoğunlukla disk ile ilgili problem olduğunu tanımlar.
@xobavenso eğer ki bilgisayarındaki disk arızalı ise ve sisteme takılı ise sen onu kullanmasan bile mavi ekrana düşer. Çıkarıp kontrol et. Aldığın hata kodu da çoğunlukla disk ile ilgili problem olduğunu tanımlar.

Çözüm
Yani HardDisk' çıkarıp tekrar olacak mı diye mi deneyeyim? birde dosya gezgininden HDD'ye sağ tıklayıp onar dedim ve sorun bulduğunu söyleyip bilgisayarı yeniden başlatmamı istedi bende yaptım yani net bir şekilde HDD bozuk (HDD 8 yıllık xD)

@xobavenso evet çıkar diski sistemden. Sonrasında mavi ekran alıyor musun diye bak.
Sağolun. diski sistemden çıkarmadan önce bir açayım dedim bu sefer de açtığımda memory_management diye bir hata verdi bu ne demek oluyor? (bilgisayarı görüntü geldiği gibi bu hata ile karşılaştım)

Dosya Ekleri

• 20240214_213506.jpg
    20240214_213506.jpg
    101,6 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı