UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION mavi ekran hatası

KingHakan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Technopat'ı yıllardır YouTube de takip ediyorum ama ilk defa hesap açtım. Sorum şu bugün masaüstü bilgisayarım mavi ekran hatası verdi. Sistemimim özellikleri:
İşletim sistemi: Windows 10 Home Single Language 64 Bit (sürüm 10.0.19042 derleme 19042) (bütün güncelleştirmeler yüklü)
İşlemci: Intel Core i3 3220.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT 415.
RAM bellek: 4 GB DDR3 1333 MHz.
Anakart: ECS H61-H2 mv.
Minidump dosyası: 032621-28359-01
Sizce bu mavi ekran hatası neden kaynaklanmıştır? Sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an telefondayım minidumpu incelemeden konuşuyorum fazla yüklenmiş olabilirsin 64 bit pcde 32 bit uygulama açmış olabilirsin
Şu an telefondayım minidumpu incelemeden konuşuyorum fazla yüklenmiş olabilirsin 64 bit pcde 32 bit uygulama açmış olabilirsbihrome da 1 sekme açıktı birden düştü

Şu an telefondayım minidumpu incelemeden konuşuyorum fazla yüklenmiş olabilirsin 64 bit pcde 32 bit uygulama açmış olabilirsin
Bilgisayarı açtım normalde kasma yok denecek kadar azdır çok nadir olurdu. Bilgisayarı açtıktan sonra aşırı derece yavaşlık ve kasma vardı. O andada Google Chrome (64 bit sürümü) da 1 sekme açıktı. Görev yöneticisinde bellek doluluk oranı %50 civarındaydı 3 4 dk sonra birden bu mavi ekran hatasını verdi

Maalesef açamıyorum. @Enes3078 hocam müsaitse bakabilir.

Sorun RAM'de görünüyor. Memtest86 testi uygulayıp sonucun fotoğrafını bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı