Çözüldü UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cnrgns96

Centipat
Merhaba arkadaşlar.
Daha önceden ben MEMORY_MANAGEMENT hatası ile uğraşıyordum. Analizlere göre HDD arızası deniliyordu. Ayrıca ben HDD durma sesi duyuyordum. Ben de SFC /scannow olsun chkdsk olsun DISM kodları olsun her yolu denedim ama yeniden bozuluyordu. Ben de teknik servise gönderdim HDD'yi değiştirip, format atıp bana gönderdiler. 2-3 hafta bilgisayarım hiç sorun çıkarmadı. Ama yeniden nüksetmeye başladı ayrıca o duyduğum sinir bozucu HDD seslerini yeniden duyuyorum. Kodlar ise sürekli değişiyor. UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION, CRITICAL_PROCESS_DIED ve SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION kodlarıyla hata alıyorum. Çok sinir bozucu bir sorun. Genellikle oyun oynarken drrrrrr sesi ile birlikte geliyor bu hata.

Sistemim:
Intel Pentium G4560.
Kingston 8 GB DDR4 2133 MHz RAM.
Sapphire AMD Radeon RX 560 GDDR5 2 GB ekran kartı.
Seagate Barracuda 1 TB 7200 RPM HDD.

Harici disk veya USB takılıysa çıkartın. Klavye ve fare harici USB takılı olmasın.
BattleEye kaldırın.

Son verdiğinden bir önceki dosyada hala kullandığın gözüküyor. Eski değilse yapmamışsın söylenenleri.

Klavye mouse hariç hiçbir şey yok. Ayrıca BattlEye hizmetler bölümünde kapalı. Silmem lazım mı?

Geri
Yukarı