Ungoogled Chromium Nedir? Nasıl kullanılır?

Senkronizasyon umrumda değil de, google hesabı açmak nasıl yok? Bu sağ üstte oluyor o mu? Ama Google Mail'imde falan açabiliyorum heralde. Tarayıcının kendisinde açamıyorsam sorun yok.

Sağ üstte olan, tarayıcının kendisinde açamıyorsunuz. Normal Gmail'e girebilirsiniz tabii ki.

Sağ üstte olan, tarayıcının kendisinde açamıyorsunuz. Normal Gmail'e girebilirsiniz tabii ki.
Ben zaten senkronizasyon kullanmıyorum ve kapalı. Süs olarak duruyor sadece. Tamam hocam geçerim bir ara ben buna. Teşekkürler ve elinize sağlık.

Ungoogled Chromium ile Chromium'un farkı nedir?

@Ywja

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben zaten senkronizasyon kullanmıyorum ve kapalı. Süs olarak duruyor sadece. Tamam hocam geçerim bir ara ben buna. Teşekkürler ve elinize sağlık.

Ungoogled Chromium ile Chromium'un farkı nedir?

@Ywja

Selam. İkisi de temelde aynı tarayıcı, Chromium. Sadece Ungoogled versiyonu, Google hizmetlerinden arındırılmıştır. Normal sürümün ise Google Chrome'dan neredeyse bir farkı yok denilebilir, kullandım ama aynı şekilde oturum açamıyorum. API anahtarları eksik uyarısı veriyor bundan kaynaklı olabilir tabii. Uzantılar ise direkt olarak yüklenebiliyor.

Arkadaslar tarayicinin ismi 'Ungoogled' yani bu tarayicinin yapilis ve kullanim amaci gizlilik ve seytan sirket Google'dan kacmak iken siz gelmis Google hesabimi baglayamiyorum diyosunuz Google Chrome ya da Chromium devam edin arkadaslar..

He amac az RAM yedirmek ise Pale Moon vb, eski tarayicilara yoneleceksiniz. Yani inanilmaz...

En basit şekilde, Google hesabı ile oturum açmak yok, senkronizasyon işlemleri falan çalışmıyor.

Hocam bende su sorun var arama motoru olarak en hızlısı Google onu yapamıyorum maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…