UniBeast USB İmaj ,Sorunu: UniBeast drive: couldn't copy base system

yener

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar ,
UniBeast ile Yosemite işletim sistemini Usb diske atarken UniBeast programı bir süre sonra bu uyarıyı veriyor.
'there was an error creating your UniBeast drive: couldn't copy base system '

USB ımajı oluşturmuyor.
UniBeast ile yosemite imaj oluşturma işini Windows 7'de sanal makine üzerinden yapıyorum.

Screen Shot 2015-07-06 at 02.45.48.png

System Özelliklerim ;

• Anakart Asus Maximus ıv Extreme REV 3,0 New P67 B3 Revision .
  • ASUS GT440 GDDR5 1GB 128BIT NVIDA GEFORCE DX11 EKRAN KARTI .
  • i7 2600K işlemci .
  • 16GB GSKILL F3-16000CL9D-8GBRM RIPJAWS DDR3-2000MHZ CL9 8GB (2X4GB) DUAL .
  • 1 TB HDD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Problem kullandığın USB ile ilgili problem olabilir. USB' yi yazdırmadan önce formatlaman gerekiyor. Orada hatalı yada yanlış formatlama yapmış olabilirsin.

Evet, unibeast sitesinde araştırdım format veya usb arızası olabirmiş, elimde olan 32 gb lık mini sd karta yükleme yaptım, değişen birşey olmadı. 20 tl harcadım yeni 8 gb usb aldım onunla denedim ama sonuç aynı.

Kurulum için kullandığın OS X hatalı olabilir. App Store üzerinden indirmeye çalış. Eğer bu şansın yoksa bizim paylaştığımız imaj dosyarından birini indirip aşağıdaki videoda anlatılan rehberi takip ederek Unibeast hazırlayabilirsin. Bu yöntem Appstore indirilmiş versiyona gerek duymadan Unibeast imajı hazırlamana yardımcı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı