Unity 3D kurs önerisi

Dyflinn

Hectopat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhabalar.

Yavaştan da olsa küçük çaplı bir oyun yapmak istiyorum gelişmek için. Önerebileceğiniz bir kurs var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyem eğer kodlamayı bilmiyorsanız öncelikle kodlama mantığını öğrenmeniz :D.
Ayrıca Core diye bir uygulama var oradan kod yazmadan oyun geliştirmeye başlangıç yapabilirsiniz sonrasında kodlamayı son olarak da Unity programını öğrenirseniz mükemmel olur :D

Ücretsiz Python Eğitimi - Programlamaya Giriş İçin Temel Kurs giriş için kısa güzel bir kurs. Hemde ücretsiz.

Tavsiyem eğer kodlamayı bilmiyorsanız öncelikle kodlama mantığını öğrenmeniz :D.
Ayrıca Core diye bir uygulama var oradan kod yazmadan oyun geliştirmeye başlangıç yapabilirsiniz sonrasında kodlamayı son olarak da Unity programını öğrenirseniz mükemmel olur :D

Ücretsiz Python Eğitimi - Programlamaya Giriş İçin Temel Kurs giriş için kısa güzel bir kurs. Hemde ücretsiz.
Hocam aynen kurs baya kısa işime yarar. Core adlı platformu biliyorum kursu bitirince bakacağım. Önerebileceğiniz Unity kursu var mı?

Kardeşim ben zamanında 1 tane kurs almıştım oda fotoğrafda en üstte olan kursdu. Kötü diyemem ama çok memnun kaldığımıda söyleyemem bence en üstteki kurs dışındaki kursları incele yüksek puanlı ve aklına yatan kursu al. Unity C# dilini kullanıyor bu yüzden direkt Unity kursu almak yerine C# kursuda alabilirsin :D. ( 1 milyon istihdam sitesindede çok güzel ve bedava kurslar var mutlaka Udemy'den kurs satın almadan önce oradan kurslara bak derim, en iyi eğitmenler özenle seçilmiş.)

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2021.04.19 - 20.28.09.68.png
    Desktop Screenshot 2021.04.19 - 20.28.09.68.png
    635,5 KB · Görüntüleme: 42

Geri
Yukarı