Unity 3D nasıl kullanılır?

Bende öyle bir oyun yapmak istiyorum ama bana göre hayal gibi bir şey.
Zaman içerisinde hiçte zor olmadığını anlayacaksınız. Zaten birden yüksek bir hedeften başlamak kötü birşey, eğer ki başarısız olursan ne kadar yüksek hedefin olursa, yere çakıldığında başarısızlığının vereceği acı daha büyük olur. Birazdan size yabancı birkaç kaynak önericem PDF dosyaları bunları indir, ve oradaki yapılmış işleri dene.

Buyrunuz bu 3D Oyun için=Unity 3D

Yalnız İngilizce.

Zaman içerisinde hiçte zor olmadığını anlayacaksınız. Zaten birden yüksek bir hedeften başlamak kötü birşey, eğer ki başarısız olursan ne kadar yüksek hedefin olursa, yere çakıldığında başarısızlığının vereceği acı daha büyük olur. Birazdan size yabancı birkaç kaynak önericem PDF dosyaları bunları indir, ve oradaki yapılmış işleri dene.

Yalnız İngilizce.
İndirdim dosyayı açtım şimdi ne yapacağım?

Tekrardan merhaba. Şimdi ben her şeye sıfırdan başlayacağım. Unity'e ait mağazadan karakter, animasyon, harita, silah vb. şeyler indirip oyun yapabilir miyim? Animasyonlar hazır galiba kod yazmama gerek yok.
Animasyonun işinde Kod var. Harita işini gelirsek, kendi haritanızı yapın. Silah evet var indirin yapınız. Modelleri indir, ama kodları falan kendince yaz, gerekirse modelleri kendin yap. Başka insanların eserlerini pekte kullanmanı önermem.

Merhaba arkadaşlar Unity 3D diye bir yazılım gördüm ve merak ettim. Programı kurdum ama nasıl kullanılıyor biraz yardımcı olabilecek birisi var mı?
evet arkadaşların dediği gibi bu çok açık uçlu bir soru yani ne tür bir yardım lazım mesela yazılım hakkındamı,karakterlerin tasarımların nasıl yapılacağı gibi mi ?? Vb.Karakter düzeni için eğer bir oyunu kopyalayacaksan bir oyun seç onun tüm bugfix yazılımlarını al SFX lerini ve oyundaki tüm görselleri ve yazılımları topla yazılım bugfix ve SFX yerlerini konsolda topla ve yapıştır toplu görselleride aldıktan sonra sürükle ve görsel atma yerine bırak.At0m adlı kanalı izle.Çok fazla şey öğrenebilirsin.Yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

Yalnız İngilizce.
Merhaba kaynaklara ulaşamıyorum. İsimlerini yazabilir misiniz rica etsem?

Yeni konular

Geri
Yukarı