Unity % 99'da "indirme başarısız" hatası

xxKralTRxx

Picopat
Zaten 6-7 saattir indirmeye çalışıyorum. Şimdi de tamamlanmak üzere iken indirme başarısız hatası verdi. Yukarıdaki turuncu çizginin üstündeki oka tıklamam bir şey değiştirmiyor. Devam ediyormuş gibi olup birkaç saniye sonra tekrardan aynı uyarıyı veriyor.

Ekran Görüntüsü (70).png

Sadece NDK indirmede sorun var gibi gözüküyor. Belki NDK indirilen sunucuda bir sorun olmuş olabilir anlık olarak. Başka zaman deneyebilir ya da başka sürüm indirmeyi deneyebilirsiniz

Sadece NDK indirmede sorun var gibi gözüküyor. Belki NDK indirilen sunucuda bir sorun olmuş olabilir anlık olarak. Başka zaman deneyebilir ya da başka sürüm indirmeyi deneyebilirsiniz
Tamam bir süre sonra tekrar deneyeyim peki indirilemeyen şeyler nedir tam olarak basit 2D oyunlar yapabilmek için yüklemiştim C# ile. Sorun çıkarır mı? Çünkü başka bir sürüm yüklemek için bir 6 saat daha beklemek istemiyorum.

Tamam bir süre sonra tekrar deneyeyim peki indirilemeyen şeyler nedir tam olarak basit 2D oyunlar yapabilmek için yüklemiştim C# ile. Sorun çıkarır mı? Çünkü başka bir sürüm yüklemek için bir 6 saat daha beklemek istemiyorum.
NDK dosyaları, Android cihazlar için build alırken lazım olacaktır. Daha önce Android Studio vs kurduysanız belki onunla gelmiştir. Ama Unity kullanmanıza ya da oyun yapmanıza engel bir durum değil.

Hocam ben kendimi bildim bileli Unity Hub indirmelerinde sorun yaşıyorum. Eğer isterseniz Unity Archive'den istediğiniz sürümün setup'ını indirip kendiniz kurabilirsiniz. Zaman açısından da tasarruf sağlar.

Geri
Yukarı