Unity "All compiler errors have to be fixed before you can enter playmode" hatası

Fischerk

Hectopat
Arkadaşlar bugün Unity yükledim ve proje oluşturdum. 2 tane asset store'den ve 1 tanede internetten olmak üzere 3 asset indirdim. Projemi denemek için başlata bastım. "All compiler errors have to be fixed before you can enter playmode" hatası aldım. İnternette scriptlerle ilgili sorun demişlerdi fakat daha script oluşturmamıştım. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Not: Asset store'den olan assetler M4A1_PBR ve Standart Assets. Ayrıca FPS Controller ekledim.

Assetlerde otomatikman script varsa o scriptte bir hata olabilir. Tam bir bilgim yok Unity hakkında ama ben böyle olabileceğini düşünüyorum.
Ekran görüntüsü 2021-07-18 164643.png

Konsolda bu yazıyor.

Hayır hata bir tane paket kurmadığın için oluyor bu paketi kurduğun an düzeliyor ama belki sende hatta farklı nedenlerden olmuştur.
paket:Download Security Update for Windows 7 for x64-based Systems (KB3063858) from Official Microsoft Download Center
Bu sorunla karşılaşmadım. Anlaşılan desteklenmeyen Windows sürümü kullanıyorsunuz. Sorununuzu çözmek sevindirici ve Windows sürümünüzü güncel ve desteklenen bir sürümle değiştirmenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı