Çözüldü Unity Google Add Manager ve Google AdMob seçenekleri çıkmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sıdık

Centipat
Daha fazla  
Unity 'de oyunuma Google Mobile Ads ile reklam eklemeye çalışıyorum. Google'ın kendi dokümantasyonunda bulunan adımları izledim. Ama ben Assets - External Dependency Manager - Android Resolver - Resolve yaptıktan sonra Assets - Google Mobile Ads - Settings... yolunu izledikten sonra Inspector panelinde Google Add Manager ve Google AdMob seçenekleri çıkmıyor. Sadece Google Mobile Ads App ID yazıyor ve benden Android ve IOS için ID girebilmelik yer veriliyor. Ben ne yapacağım bu durumda yardımcı olabilecek olan var mı?

Çözüm
Yeni sürümlerde kaldırdılar onu yanlış değilsem. Eğer en yeni Admob sürümünü yüklediyseniz olmaması normal.
Yeni sürümlerde kaldırdılar onu yanlış değilsem. Eğer en yeni Admob sürümünü yüklediyseniz olmaması normal.

Çözüm
Anladım, peki ID olarak test ID'si yerine kendi ID 'mi yazdığımda herhangi bir sıkıntı olmaksızın gerçek reklam alabilecek miyim?

Anladım, peki ID olarak test ID'si yerine kendi ID 'mi yazdığımda herhangi bir sıkıntı olmaksızın gerçek reklam alabilecek miyim?
Entegrasyonu doğru yaptıysanız ve Admob hesabınızda kısıtlama yoksa evet, gerçek reklam alabileceksiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı