Çözüldü Unity Hub yanıt vermiyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AyiBogan44

Hectopat
Herkese merhabalar, bilgisayarıma Unity Hub indirdim, setup'ı kurdum ve açtığımda beyaz ekran geliyor. Daha sonra yanıt vermiyor hatası alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayarınızın özellikleri düşük kalmış olabilir. Unity tarzı uygulamalar son yıllarda gerçekten yüksek bilgisayar özellikleri istemeye başladı. Yanıt vermiyor dediği esnada görev yöneticisinden bakarsanız muhtemelen RAM ve CPU oranı yüksek derecelerde olacaktır. Eğer değil ise bildirir misiniz?

Teşekkürler uyumluluk sorun gidericisi ile çözdüm.
Yaklaşık 17 GB indirdi ve böyle programlar indi bunlar normal mi?
Ekran Görüntüsü (22).png
Bilgisayarınızın özellikleri düşük kalmış olabilir. Unity tarzı uygulamalar son yıllarda gerçekten yüksek bilgisayar özellikleri istemeye başladı. Yanıt vermiyor dediği esnada görev yöneticisinden bakarsanız muhtemelen RAM ve CPU oranı yüksek derecelerde olacaktır. Eğer değil ise bildirir misiniz?

Teşekkürler uyumluluk sorun gidericisi ile çözdüm.
Yaklaşık 17 GB indirdi ve böyle programlar indi bunlar normal mi?
Ekran Görüntüsü (22).png

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı