Unity Hub’a giriş yapılamıyor

burakege

Decapat
Daha fazla  
Unity Hub indirdim oyun yapmak için kuracaktım kurdum hatta sonra bu ekrandan hesabıma gircektım ki fakat basıyorum giriş yapma butonlarına eylem yok hiçbir şey olmuyor basmama rağmen. Dün yükledim dedim hani bir şey olmuştur falan diye bugün de denedim. Aynı şey güvenli modda başlattım açtım gene basıyorum bir tepki yok. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,6 MB · Görüntüleme: 91
Son düzenleyen: Moderatör:
Unity hesabını hub ekranı içinden açıyor olmanız lazım.
Hub kısayoluna girince account tanımlanmamış bir hub ekranı gelecek daha sonrasında account bölümünden kendi unity hesabınıza girebilirsiniz.

Unity Hub indirdim oyun yapmak için kuracaktım kurdum hatta sonra bu ekrandan hesabıma gircektım ki fakat basıyorum giriş yapma butonlarına eylem yok hiçbir şey olmuyor basmama rağmen. Dün yükledim dedim hani bir şey olmuştur falan diye bugün de denedim. Aynı şey güvenli modda başlattım açtım gene basıyorum bir tepki yok. Desteğiniz için şimdiden teşekkürler.
Unity Hub artık internetten giriş sağlıyor. İnterneti açtıktan sonra Sign In butonuna basın. Tabii bu benim kullandığım sürümde geçerli. Önceden nasıldı hatırlamıyorum.

Unity Hub artık internetten giriş sağlıyor. İnterneti açtıktan sonra sign ın butonuna basın. Tabii bu benim kullandığım sürümde geçerli. Önceden nasıldı hatırlamıyorum.

İnternetten Unity sitesinde hesabıma giriş yaptım sonra Unity Hub'u açtım sign in butonuna basıyorum bir şey olmuyor çıkmıyor. YouTube'da izlediğim videolarda adam basıyor sign in e sonra Google de giriş ekranı açılyor. Ama ben basıyorum hiçbir tepki yok bir şey olmuyor yardım edinn.

İnternetten Unity sitesinde hesabıma giriş yaptım sonra Unity Hub'u açtım sign in butonuna basıyorum bir şey olmuyor çıkmıyor. YouTube'da izlediğim videolarda adam basıyor sign in e sonra Google de giriş ekranı açılyor. Ama ben basıyorum hiçbir tepki yok bir şey olmuyor yardım edinn.
Silip tekrar yüklemeyi denedin mi?

Merhaba dostum. Ben de aynı sorunu yaşıyordum büyük ihtimal çözdün ama çözemeyip gelenler için söyleyeyim. Google indirin sonra tıklayın Google sayfası açılıyor Google'dan kastım Chrome.

Bulabildin mi çözümü

Kankam ben buldum sorunu google chromeu varsayılan tarayıca yap

Son düzenleme:

Geri
Yukarı