Unity için kurs önerisi

Siberci07

Hectopat
Daha fazla  
Unity eğitim seti önerisi?

Arkadaşlar birkaç gün önce Udemy üzerinden Unity eğitim seti aldım fakat böyle kötü anlatım tarzı yok sizin önerebileceğiniz Türkçe bir eğitim seti var mı?

Udemy ya da YouTube fark etmez.

Bu aşağıdaki kurs hariç tüm kurslara açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Unity eğitim seti önerisi?

Arkadaşlar birkaç gün önce Udemy üzerinden Unity eğitim seti aldım fakat böyle kötü anlatım tarzı yok sizin önerebileceğiniz Türkçe bir eğitim seti var mı?

Udemy ya da YouTube fark etmez.

Bu aşağıdaki kurs hariç tüm kurslara açığım.
Hocam 1milyonistihdam diye birşey var içerisinde baya kurs bulunduruyor bir bakın isterseniz.
Oyun geliştirmede var

2023 - Unity ile Oyun Programlama bayağı iyi kurs. Hocamız konuyu ezbere değil mantığıyla ve her yönüyle anlatıyor. İndirim olmadan alacaksanız hocamıza Instagram'dan yazın indirim kodu hakkında yardımcı olsun. Ayrıca gayet çevrimiçi bir hoca, sorduğunuz sorulara 1-2 günde cevap veriyordu.(yazları öyleydi)

2023 - Unity ile Oyun Programlama bayağı iyi kurs. Hocamız konuyu ezbere değil mantığıyla ve her yönüyle anlatıyor. İndirim olmadan alacaksanız hocamıza Instagram'dan yazın indirim kodu hakkında yardımcı olsun. Ayrıca gayet çevrimiçi bir hoca, sorduğunuz sorulara 1-2 günde cevap veriyordu.(yazları öyleydi)
Hocam anladığım kadarıyla siz bu eğitime katıldınız değil mi ?

Hocam anladığım kadarıyla siz bu eğitime katıldınız değil mi?

Evet, öneririm. Ayrıca attığınız kursun 1 yıldız yorumlarını okursanız hocanın boş konuştuğunu yazan bir sürü kişi var. Ben kursu kullanmadım ama herkes yazmış.

Devam ettirip ettirmemeni de göz önünde bulundur. Attığın kurs çok nadiren indirime giriyor, biraz pahalıya kaçmış oluyor.

Evet, öneririm. Ayrıca attığınız kursun 1 yıldız yorumlarını okursanız hocanın boş konuştuğunu yazan bir sürü kişi var. Ben kursu kullanmadım ama herkes yazmış.

Devam ettirip ettirmemeni de göz önünde bulundur. Attığın kurs çok nadiren indirime giriyor, biraz pahalıya kaçmış oluyor.
Teşekkürler.

İndirim kodu : 2023_MART_SET1

kötü yorumlar %6 oranında problem olmaz umuduyla katılıyorum hayırlısı.
1679689370281.png

Teşekkürler.

İndirim kodu: 2023_MARt_set1

Kötü yorumlar %6 oranında problem olmaz umuduyla katılıyorum hayırlısı.
Eki Görüntüle 1713504

Hayırlı olsun pişman olmazsınız. Bu kurstan sonra yabancı kurslara yönelmeniz çok iyi olur. Ayrıca Unity'nin kendi sitesinde yayınladığı videolara bakmayı unutmayın, iyi çalışmalar🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı