Unity ile 2D dövüş oyunu tutorial önerisi

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
Shadow fight 2 tarzında bir oyun yapmak istiyorum. Unity programını kullanacağım. Ücretsiz tutorial videosu varsa paylaşabilir misiniz? Türkçe olması daha iyi ama İngilizce de olur(alt yazılı olmalı).

Son düzenleyen: Moderatör:
Tutorial izleyerek bir yere gelemezsin. Gelirsin ama gelemezsin. Sana tavsiyem Unity kullanacaksan ilk olarak o programın hangi yazılım diliyle çalıştığını öğren. Unity C# ile çalışıyor. Gidip YouTube'da bulunan C# eğitim kurslarını izleyerek pratik yap, kendini geliştir. Para verecek durumdaysan Udemy'de kurslar var. Ya da yaşadığın şehirde bulunan yazılım kurslarına git. Tutorial izleyerek çok az şey yapabilirsin. Bu hem kopya olur. Hemde ileride bir firmada işe girersen sana bunu nasıl yaptığını sorarlar...

Shadow fight 2 tarzında bir oyun yapmak istiyorum. Unity programını kullanacağım. Ücretsiz tutorial videosu varsa paylaşabilir misiniz? Türkçe olması daha iyi ama İngilizce de olur(alt yazılı olmalı).
Bu işe gerçekten girmek istiyorsan (ciddiysen) öğrenmen gerek. Fakat öyle keyfine zaman geçsin diye yapacaksan hiç yapma...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı