Unity ile oyun geliştirmek için ekip arıyorum

developper

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar, bir süredir amatör olarak Unity ile oyun geliştirme çalışmaları yapıyorum.
Oyun geliştirmekten keyif alıyorum ve bu alanda çalışmak istiyorum. Oyun geliştirici arkadaşların olduğu Discord vb gruplar var mıdır? Ya da bu işi profesyonel şekilde yapan şirketler bana ulaşabilir mi? İlk etapta uzaktan çalışma sistemiyle başlayıp daha sonra aranıza katılabilirim. Aşağıya amatör olarak sıfırdan geliştirdiğim Unity projesinden bir video bırakıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

wizard project.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu proje bir yerlerde çalışabilmen için çok yetersiz bir referans, kendini geliştirmeye devam etmelisin. Bu arada karakteri sen mi tasarladın?
Hayir asset storedan yukledim. Zaten karakter cizim ve animasyon olusturmaktan anlamiyorum. Daha cok kod yazma uzerine tecrubem var. Karakter kontrol, animasyon kodlarini ve arkaplanda calisan diger kodlari kendim yazdim. Tabiki de referans icin yeterli degil katiliyorum ama baslangic icin yeterli diye dusunuyorum.

Hocam bende senin gibi amatörüm bir şeyler yapmaya çalışıyorum istersen tanışabiliriz.
Calistigin projeler varsa burda paylasabilirsin. Fikir olusturma acisindan

Hocam fikir olsa kendim yapacağım bende zaten benim en büyük sıkıntım bilgimi kullanamamak yani Unity'i bilmeme rağmen nasıl oyun yapacağım hakkında fikrim yok.
O zaman soyle yapalim sen varsa Linkedin profilini yoksa da sana ulasabilecegim bir sosyal medya hesabi fln birakirsan duruma gore iletisime gecerim olur mu?

Email adresi de olur

Karakter, animasyon tasarimi, particle sistemi gibi konularda nasilsin?

Son düzenleme:
O zaman soyle yapalim sen varsa LinkedIn profilini yoksa da sana ulasabilecegim bir sosyal medya hesabi falan birakirsan duruma gore iletisime gecerim olur mu?

Email adresi de olur.

Karakter, animasyon tasarimi, particle sistemi gibi konularda nasilsin?

Discord adım EgehanFix ekleyebilirsin.

Güzel terrain tasarımı yapabilen var mı? Ben pek anlamıyorum. Low poly modeller ile standart bir terrain uzerine tasarım yapıp paylaşırsanız oyunumda kullanmak isterim. Knight Online haritaları benzeri şeyler olabilir ya da daha farklı. Gerisi hayal gücünüze kalmış ;)

1.PNG

Güzel terrain tasarımı yapabilen var mı? Ben pek anlamıyorum. Low poly modeller ile standart bir terrain uzerine tasarım yapıp paylaşırsanız oyunumda kullanmak isterim. Knight Online haritaları benzeri şeyler olabilir ya da daha farklı. Gerisi hayal gücünüze kalmış ;)

Eki Görüntüle 1920062
Merhabalar ben blender üzerinden modeller yapıyorum biraz yardımım dokunabilir belki

Merhabalar ben blender üzerinden modeller yapıyorum biraz yardımım dokunabilir belki
Mesela arkadaki evi modelleyebilirim

Gönüllü olarak yapabilirim

İstediğiniz çoğu şeyi modelleyebileceğimi düşünüyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı