Çözüldü Unity kurs tavsiyesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Unity'e giriş seviyesi C#'da gösteren kurs veya kitap önerisi.
Ana Sayfa devletin kurduğu bir site ayrıca buradan tamamlama lisansı da ediniyorsunuz gelecekte iş başvurusu için çok da yararlı olur fakat kayıt onaylama sürece bazen 1 günü geçebiliyor ve sistem anasayfası yavaş derse girdikten sonra hızlanıyor. Onun dışında Unity Learn bu Unity'nin resmi websitesindeki kurs buna da bakabilirsiniz.

Udemy'den yeni başlıyorsanız kurs almanızı önermem açıkçası. BTK Akademi üzerinden veya YouTube'dan eğitim bulabilirsiniz. Kanal olarak Brackeys önerimdir.

Bu kursu pek önermem çünkü kursun sahibi eğitimin tamamlamadan bırakmış ve yeni içerikler atmıyor. Yorumlarda da bunu belirtmişler zaten.

Benim önerim Udemy üzerinden; Uygulama Geliştirerek C# Öğrenin: A'dan Z'ye Eğitim Seti

BTK Akademi: https://www.btkakademi.gov.tr/portal/course/c--7008#!/about

Bu kursu pek önermem çünkü kursun sahibi eğitimin tamamlamadan bırakmış ve yeni içerikler atmıyor. Yorumlarda da bunu belirtmişler zaten.

Benim önerim Udemy üzerinden; Uygulama Geliştirerek C# Öğrenin: A'dan Z'ye Eğitim Seti

BTK Akademi: C#
Arkadaş Unity ve C# kursu istemiş. Siz C# kursu vermişsiniz. Önerdiğim kursun içerisinde yeterli bilgi var. Oradan sonra zaten kendisi gelişmesi gerekecek. Sırf bir kursa bağlı kalmak saçma olurdu.

Arkadaş Unity ve C# kursu istemiş. Siz C# kursu vermişsiniz. Önerdiğim kursun içerisinde yeterli bilgi var. Oradan sonra zaten kendisi gelişmesi gerekecek. Sırf bir kursa bağlı kalmak saçma olurdu.
Kurs sahibinin kursiyerleriyle ilgilendiği bir kurs alması her türlü avantajına olacaktır. Udemy'de soru cevap şeklinde güzel bir sistem var. Eğer o kursu alırsa evet içerik belki yeterlidir ama takıldığı merak ettiği bir yerde soruları cevapsız kalmış olacak maalesef. O yüzden o kursu almak yerine aynı bilgileri içeren ve eğitimci ile soru cevap yapabileceği bir kursu tercih etmesi çok daha iyidir.

Kurs sahibinin kursiyerleriyle ilgilendiği bir kurs alması her türlü avantajına olacaktır. Udemy'de soru cevap şeklinde güzel bir sistem var. Eğer o kursu alırsa evet içerik belki yeterlidir ama takıldığı merak ettiği bir yerde soruları cevapsız kalmış olacak maalesef. O yüzden o kursu almak yerine aynı bilgileri içeren ve eğitimci ile soru cevap yapabileceği bir kursu tercih etmesi çok daha iyidir.
İşte o yüzden İngilizcesi var mı diye sordum. İngilizce her şeyi bulabilir. Size o konuda katılıyorum ama. Böyle satılan bir kursu tamamlamamak ve sorulara yanıt vermemek sorumsuzluk.

Yeni konular

Geri
Yukarı