Unity Mobil Oyunu: Acrobat Waiter

IsBestOnLy

Centipat
Merhaba, Unity ile birlikte 1 ay üzerinde çalışmış olduğum mobil oyunu bitirdim ve Google Play'e koydum. Sizce nasıl olmuş? Artı ve eksi yönlenerini benimle paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

• Uygulama Deposu: Google Play
  • Oyun Adı: Acrobat Waiter
  • Oyun Tasarlayıcı Mağazası: KarayuS Games
  • Oyun Çıkış Tarihi: 01/06/2021
  • Dosya Boyutu: 15MB
  • Oyun Türü: Denge
  • Oyun Tasarlayıcısı İletişim: [email protected]

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    15,7 KB · Görüntüleme: 50
  • 2.jpg
    2.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 51
  • 3.jpg
    3.jpg
    16,6 KB · Görüntüleme: 38
  • 4.jpg
    4.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 31
  • 5.jpg
    5.jpg
    25,6 KB · Görüntüleme: 26
  • 6.jpg
    6.jpg
    18,1 KB · Görüntüleme: 43
  • 7.jpg
    7.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 22
  • 8.jpg
    8.jpg
    25,6 KB · Görüntüleme: 18
  • 9.jpg
    9.jpg
    19,1 KB · Görüntüleme: 28
Merhabalar, bende oyun geliştiriyorum piyasada daha yeniyim. Sizin gibi böyle oyun geliştiricileri görmek çok sevindirici. Ofiste olduğum için pek bakamıyorum ancak fotoğraflarınız gerçekten emek kokuyor. İleriki çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Böyle şeyler görmek beni çok mutlu ediyor. Elinize sağlık.
Teşekkürler.
Hyper casual oyun yapmışsınız. Biraz basit gibi dursa da iyi olmuş. Para kazanmak için reklam verin. İndirme sayısı artar.
Evet google play ve youtube üzerinde ücretli reklam verdim Hyper casual olarak haklısınız aslında ama oynadıktan sonra biraz zor olduğunu anlıyorsunuz aslında zorda diyemem oyunda ivme sistemi var eğer ivmeyi yakayabilirseniz hızlıca level atlayabilirsiniz.

Merhaba, Unity ile birlikte 1 ay üzerinde çalışmış olduğum mobil oyunu bitirdim ve Google Play'e koydum. Sizce nasıl olmuş? Artı ve eksi yönlenerini benimle paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

• Uygulama Deposu: Google Play
  • Oyun Adı: Acrobat Waiter
  • Oyun Tasarlayıcı Mağazası: KarayuS Games
  • Oyun Çıkış Tarihi: 01/06/2021
  • Dosya Boyutu: 15MB
  • Oyun Türü: Denge
  • Oyun Tasarlayıcısı İletişim: [email protected]
Dostum iOs kullanıyorum, oyun oynanış videon varsa izleyelim bizim için de güzel olur. Ama herşeyden önce bir projeyi hedefleyip bitirdiğin için seni tebrik ediyorum. 🤝

Merhabalar, bende oyun geliştiriyorum piyasada daha yeniyim. Sizin gibi böyle oyun geliştiricileri görmek çok sevindirici. Ofiste olduğum için pek bakamıyorum ancak fotoğraflarınız gerçekten emek kokuyor. İleriki çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Teşekkürler yakında güncelleme ile birlikte çok daha yeni ve iyi şeyler getireceğim.
Dostum iOs kullanıyorum, oyun oynanış videon varsa izleyelim bizim için de güzel olur. Ama herşeyden önce bir projeyi hedefleyip bitirdiğin için seni tebrik ediyorum. 🤝
Bir instagram sayfası açtım Login • Instagram aslında burada bazı videolar mevcut IOS için ileride düşünüyorum.

Geri
Yukarı