Unity "project path does not exist" hatası

Xavire

Hectopat
Kafayı yiyeceğim, Unity'e yeni bir proje açıyorum, resimde gördüğünüz hata cıkıyor. Nasıl çözerim bu hatayı?

Ekran Görüntüsü (226).png

I had the same issue, I removed all my Unity installation references in the "Installs" tab of the Unity Hub, located the Unity.exe (which was simply here: "C:\Program Files\Unity\Editor\Unity.exe") and it fixed it.

Ben böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım ama çözen böyle çözmüş.

Meali: "Aynı hata ile karşılaşmıştım, Unity Hub'ın İndirilenler bölümü altındaki bütün indirme referenslarını kaldırmış Unity.exe'e koymuştum. Bu çözdü."

Sürüm ile alakalı olduğunu düşünüyorum, en güncel sürümü mü bu?
C diskinin içine Türkçe karakter olmayan klasör açıp projeyi orada oluşturmaya çalışır mısın? İnternette Windows'un yönettiği klasörlerden birinde olduğu için o sorunun olduğunu söylemişler.

Ben program files altında tutuyordum Unity projelerimi bir sıkıntı çıkarmamıştı. Hangi sürümü olduğu yazıyor mu kaynakta?

Ben böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım ama çözen böyle çözmüş.

Meali: "Aynı hata ile karşılaşmıştım, Unity Hub'ın indirilenler bölümü altındaki bütün indirme referenslarını kaldırmış Unity.exe'e koymuştum. Bu çözdü."

Sürüm ile alakalı olduğunu düşünüyorum, en güncel sürümü mü bu?

Ben program files altında tutuyordum Unity projelerimi bir sıkıntı çıkarmamıştı. Hangi sürümü olduğu yazıyor mu kaynakta?

Pre relase olarak başka sürüm varm ama offical olarak en yüksek sürüm bendeki ve de projeyi oluşturduğumda untiy kendini alta alıyor sonra projeyi açmaya çalışınca açılmıyor.

Son düzenleme:
Problemin çözümü burada:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
problem fixed here :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
تم إصلاح المشكلة هنا:
أنا مجنون ، سأفتح مشروعًا جديدًا للوحدة ، يظهر الخطأ الذي تراه في الصورة. كيف أصلح هذا الخطأ؟

Eki Görüntüle 714083
تم إصلاح المشكلة هنا:

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı