Çözüldü Unity silah animasyon hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kdr454

Hectopat
Yer
TR
Daha fazla  
Merhaba.
Videoda gösterdiğim gibi ilk kullandığım silah nişan alırken de almazken de reload animasyonu düzgünce devam ediyor fakat başka bir silah ile nişan alırken reload etmeye çalışınca animasyon bozuluyor. Nedeni nedir acaba?
Çok uğraştım, çözemedim.
Bahsettiğim hata örneği tam olarak 0:15'te reload işlemine başlayınca oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Çözüm
Bugün 3.gün bu sorunu çözmekle uğraşıyordum ve sonunda sorun çözüldü. :D
Çözüm:
Animasyon penceresinden animasyondaki tüm Z yönündeki hareketleri sildim ve düzeldi.
(Rotation. Z'ye sağ tık yaptım ve "Remove Properties" yaptım)
Burada bozulan kısım tam olarak ne? AK ile reload alırken ekranın yakınlaşması mı? Eğer öyleyse reload sırasında nişan almayı iptal etmeniz işe yarayabilir.
@Snorem
Hayır. Reload animasyonu nişan aldığımda da devam etsin fakat silah ekranın sağ altına gitmesin istiyorum.

Merhaba.
Videoda gösterdiğim gibi ilk kullandığım silah nişan alırken de almazken de reload animasyonu düzgünce devam ediyor fakat başka bir silah ile nişan alırken reload etmeye çalışınca animasyon bozuluyor. Nedeni nedir acaba?
Çok uğraştım, çözemedim.
Bahsettiğim hata örneği tam olarak 0:15'te reload işlemine başlayınca oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abi ben bu konulardan pek anlamam ama sen bu oyunu bayağı güzel yapmışsın eğer 2 GB veya daha az RAM isterse bu oyun ve sende oyunu bitirince buraya linkini koyarsan hem ben sevinirim hem de belki YouTube kanalımda tanıtımını yaparım çünkü oyunu çok iyi yapmışsın ama işte eğer 2 GB'dan daha az RAM istetirsen ve link verirsen çok iyi olur. Zaten oyunu bayağı güzel kodlamışsın en fazla tahminimce 1 ay içerisinde bitirirsin işte o zaman linkini verir misiniz?

Abi ben bu konulardan pek anlamam ama sen bu oyunu bayağı güzel yapmışsın eğer 2 GB veya daha az RAM isterse bu oyun ve sende oyunu bitirince buraya linkini koyarsan hem ben sevinirim hem de belki YouTube kanalımda tanıtımını yaparım çünkü oyunu çok iyi yapmışsın ama işte eğer 2 GB'dan daha az RAM istetirsen ve link verirsen çok iyi olur. Zaten oyunu bayağı güzel kodlamışsın en fazla tahminimce 1 ay içerisinde bitirirsin işte o zaman linkini verir misiniz?

Beğenmene sevindim. Teşekkürler. :D
Evet, bitirdiğim zaman burada paylaşacağım ve seni de etiketlerim böylece haberin olmuş olur.

Çözüm:
Animasyon penceresinden animasyondaki tüm Z yönündeki hareketleri sildim ve düzeldi.
(Rotation. Z'ye sağ tık yaptım ve "Remove Properties" yaptım)

Çözüm
Çözüm:
(rotation. Z'ye sağ tık yaptım ve "remove properties" yaptım)

Hayırlı olsun hocam.😉😁😉

Yeni konular

Geri
Yukarı