Çözüldü Unity yapımı oyunlar açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Sorun bitmiyorrr

Hectopat
Daha fazla  
Windows 7 kullanirken sıkıntı yoktu ama Windows 10 yaptığımdan itibaren Unity yapımı oyunlarin hiçbirisi açılmadı, oyuna bastıgım zaman ünlem isareti geliyor ve açılmıyor Unity 27eYEHUE3U2828BE gibi seyler de yaziyor. Bu hatta 1 senedir vardi ciddiye almadim ama artik çogu oyun Unity yapımı Among Us Fall Guys vb çözümü nedir?

Tüm Unity oyunlari madout hacker prank similator amug us fall guys gibi ama CS:GO GTA Call of Duty gibi oyunlar açılıyor.
Unity özelinde gibi duruyor sorun. Bu arada aynı anda birkaç konuya bakıyorum. Unutmuşum alttaki videodan hata raporu oluşturarak forumda paylaşın. Özür dilerim gerçekten dalgınlığıma geldi bu aklıma gelmedi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba. Linteki videoda yapılanları uygularsanız sorun çözülecektir. Sadece Among Us için değil. Her oyunda işe yarıyor. (Yeni driver kullananlar da aynı şekilde kendi driverinda yapabilirler)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

🙂

Merhaba. Linteki videoda yapılanları uygularsanız sorun çözülecektir. Sadece Among Us için değil. Her oyunda işe yarıyor (yeni driver kullananlar da aynı şekilde kendi driverinda yapabilirler)
🙂

Mesajı daha yeni görüyorum kusura bakmayın. Evet güç tasarrufunda açılıyor bazı Unity oyunlarında kasma yaratıyor güç tasarrufu yaptığım için ama tek çözüm bu teşekkürler yardımınız için.

Mesajı daha yeni görüyorum kusura bakmayın. Evet güç tasarrufunda açılıyor bazı Unity oyunlarında kasma yaratıyor güç tasarrufu yaptığım için ama tek çözüm bu teşekkürler yardımınız için.
Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim. Şuanki tek çözüm bu olduğu için başka bir öneri sunamıyorum.

Merhaba. Linteki videoda yapılanları uygularsanız sorun çözülecektir. Sadece Among Us için değil. Her oyunda işe yarıyor (yeni driver kullananlar da aynı şekilde kendi driverinda yapabilirler)

🙂

Bende de aynı sorun var, neredeyse her oyunda NVIDIA denetim masasını açmaya çalıştığımda direkt yanıt vermiyor. Ne kapanıyor ne de açılıyor. Kapatmak için PC'yi kapatıp açmam gerekiyor.

Oyunlar açılmıyor unitcrashhandler diye bir şey çıkıyor ve oyun kapanıyor birkaç yerden baktım. NVIDIA Denetim Masası'ndan düzeltiliyor ama NVIDIA denetim masasını açmaya çalıştığımda Denetim Masası yanıt vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı