Unity3D Programı ile tasarladığım oyuna isim önerisi

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Selam arkadaşlar, Unity ile survival tarzı oyun hazırlıyorum ve sizlerden bu oyuna güzel isim tavsiyeleri istiyorum. Türkçe olursa daha iyi olur. Eğer oyun tutarsa inşallah gururumuz olur belki :)

Resimler;

5RkNLd.png
aBDnX2.png
PEo7Qd.png

Şu an harita çok küçük fakat baya bir büyütmeyi düşünüyorum :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş bende unity kullanıyorum ama oyunundaki materyaller uyumlu değil birkaç oyun aç bak ama yeni oyunlardan olsun tüm materyaller aynı çözünürlüktedir. Zannedersem assetsler unity assets storeden bunu tavsiye etmem. Senin oyununu kötülemek amacı ile söylemiyorum bu tavsiyeleri alacaksın ki oyunun gelişsin. Ayrıca oyunun sadece oynanış fotoğraflarını atmışsın bu oyunun giriş menüsü, oyun içindeki menüsü nerede ayrıca karakterin canı, kondisyonu vs. Yaşam belirtileri bir köşede belirtilmeli eğer oyun içinde sana saldıran birileri varsa (canavarlar, düşmanlar vs.) yapay zekası yüksek olmalı bunun yanında bu can, kondisyon vs. materyalleri kodlaman gerekir ki bu materyalleri kodlamak zordur hem bunları UI arayüzüne eklemen lazım. Gelelim diğer konuya yani animasyon gerçekçi olmalı eğer oyunu oynarken bir videosunu çekersen oyunun bir kısmını görüp daha detaylı yorumlayabiliriz. Diyeceklerim bu kadar. Sakın bu kadar çok yorum yaptığım için vazgeçme umudunu kaybetme hiçbirimiz mükkemmel başlamadık.

Bu arada asıl soruna cevap vermedim Tek Başına olabilir isim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı