Unity'de 2D mobil oyun tasarlamak

90 lira zaten bir şey degil ki. Hem direkt soruna cevap aliyorsun, hem bir ton kaynakla geliyor kurslar, hem de daha özenli oluyor.

BTK akademide sertifika şansı ve ayrıca en ince detayına kadar 30-40 ders anlatıyor hocam Udemy'de bu kadar detaya girmez BTK direk devlet onaylı olduğu bayağı detaylı ve ayrıca para ödemiyor dersi bitirdikten sonra sınavı oluyor diye biliyorum sertifikasını alıyor.

BTK akademide sertifika şansı ve ayrıca en ince detayına kadar 30-40 ders anlatıyor hocam Udemy'de bu kadar detaya girmez BTK direk devlet onaylı olduğu bayağı detaylı ve ayrıca para ödemiyor dersi bitirdikten sonra sınavı oluyor diye biliyorum sertifikasını alıyor.
Sertifika olayi guzelmis hocam haberim yoktu. Direkt sinava girmek mümkün mü acaba egitim almadan. Java sertifikası almam faydali olabilir.

Sertifika olayi guzelmis hocam haberim yoktu. Direkt sinava girmek mümkün mü acaba egitim almadan. Java sertifikası almam faydali olabilir.

Hocam maalesef derse girmeden alamıyorsun zaten sertifikanıza bakmıyorlar işe alırken veya iş yaparken direk sizin bilgi seviyenize bakıyorlar ama ileride CV'nize atabilirsiniz bu sertifikayı BTK onaylı diye bu da sizi biraz daha ön planda tutar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Misal böyle küçük küçük oyunları izleyerek çözebilirsin İngilizce izlemen senin için daha avantajlı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

hocam peki en baştaki oyun gibi bir oyunu nasıl yapacağım ?

BTK akedemisine nereden başvuracağım ?

Hangi video hocam 2 video var.
At0mun videosu hocam ilk oyun döngü platform oyunu

BTK akede misine nereden başvuracağım?

AT0mun videosu hocam ilk oyun döngü platform oyunu.

Hocam o tür bir oyun için Unity'de uğraşmanıza gerek yok Scratch'ta da yapabilirsiniz hem 2D hem arayüzü daha kolay ayrıca g develop incelemenizi tavsiye ederim sürükle bırak oyun tasarımı 2D 3D.

Sertifika için herhangi bir eğitimi almam yeterli oluyor mu bir de 18 yaşından küçük kişiler alabiliyor mu sertifikayı?

16 yaş ve üstü herkes diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı