Unity'den oyun yapımında bir kısımda takılmak

BurakY3

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Üniversite öğrencisiyim ve proje ödevi olarak Unity platformundan oyun yapmam gerekiyor. Ufak bir noktada takıldım. Yardım edebilir misiniz acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Karakter belli bir nesneyi aldıktan sonra soru panelinin çıkıp doğru cevabı verince oyunun devam etmesini istiyorum. Yanlış cevapda ise oyunu başa sarmasını istiyorum fakat bunu yapabilecek bilgiye sahip değilim. Ne kadar araştırma da yapsam net bir şey bulamadım. Bir bilginiz var mı acaba?

Karakter belli bir nesneyi aldıktan sonra soru panelinin çıkıp doğru cevabı verince oyunun devam etmesini istiyorum. Yanlış cevapda ise oyunu başa sarmasını istiyorum fakat bunu yapabilecek bilgiye sahip değilim. Ne kadar araştırma da yapsam net bir şey bulamadım. Bir bilginiz var mı acaba?

Arama terimlerini Türkçe değil de İngilizce yapmayı deneyin hocam ve bu forumdan sonuç çıkmazsa İngiliz forum sayfalarını ziyaret edin.

Yanlış cevap verilince scenemanager kütüphanesinden reload scene gi̇bi̇ bir fonksiyon olmasi lazım. Onu çağırın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım teşekkür ederim. Belli bir ücret karşılığında yaptırabileceğim güvenilir site biliyor musunuz?

Aslında yabancılar yaptıkları projeleri satıyor 3 dolara destek olmak için buradan alın diyorlar hazır proje oluyor bende Unity hub da proje yapmıştım geçen zombi ile alakalı oradan biliyorum da ben para vermedim kendim yazdım kodu araştırmanız lazım bu şekilde.

Yanlış cevap verilince scenemanager kütüphanesinden reload scene gi̇bi̇ bir fonksiyon olmasi lazım. Onu çağırın.
İlk başta panel oluşturmam gerekiyor değil mi?

Aslında yabancılar yaptıkları projeleri satıyor 3 dolara destek olmak için buradan alın diyorlar hazır proje oluyor bende Unity hub da proje yapmıştım geçen zombi ile alakalı oradan biliyorum da ben para vermedim kendim yazdım kodu araştırmanız lazım bu şekilde.
Sattıkları belli bir platform var mı acaba nereden satıyorlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı