Unityweb dosyası nasıl açılır?

Gokhanuldes

Hectopat
Merhaba dostlar, sorum şu sekilde. Bu küçük oyunların olduğu oyun siteleri olur. Ben Chrome üzerinden sevdiğim bir oyunu indirdim. Ama bu bir Unity web oyunu Chrome'dan sayfayı incele yaptığımızda oyunun dosyalarına ulasıyorum ama. Bunu nasıl acacağımı veya nasıl kuracağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilecek birisi var mı bu işlerden anlayan? Elimde oyunun data.Unityweb ve wasm.Unityweb dosyaları var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Unity nin WebGL buildinden bahsetmiyor muyuz? Bunu Windows uygulaması gibi çalıştırabileceğirizi sanmıyorum.

Eğer PC de oynamak istiyorsanız projenin Build'ini ona göre yapın

Ne demek, fakat sorunu nasıl çözdünüz. Paylaşabilir misiniz?
hocam şu şekilde internet sitesi indirme sayfaları var . oradan oyunun sitesinin oyunun olduğu linki yapıştırdım ve dosyalarını indirdim . dosyanın içinde oyunun html dosyası var onun adını . index.html olarak değiştirip bir zip dosyasına yükledim oradan da . itch.io sitesine html oyunu olarak yükledim . oradan oynuyorum reklamsız şekilde:!! öbür türlü yeni nesil webgl dosyalarını masa üstünde exe haline falan getiremiyorsunuz

hocam şu şekilde internet sitesi indirme sayfaları var . oradan oyunun sitesinin oyunun olduğu linki yapıştırdım ve dosyalarını indirdim . dosyanın içinde oyunun html dosyası var onun adını . index.html olarak değiştirip bir zip dosyasına yükledim oradan da . itch.io sitesine html oyunu olarak yükledim . oradan oynuyorum reklamsız şekilde:!! öbür türlü yeni nesil webgl dosyalarını masa üstünde exe haline falan getiremiyorsunuz
Helal olsun hocam :D

Yeni konular

Geri
Yukarı