Universe virüs müdür?

@benmuhammed, ek olarak: Tarayıcıyı ve diğer çalışan şeyleri kapatın. Yoksa, birkaçı silinmez.

Denetim masasında yoksa, dediğim gibi hata olmuş olabilir. Yeniden başlatın bilgisayarınızı. İşe yarayabilir.

Denetim masasında yoksa, dediğim gibi hata olmuş olabilir. yeniden başlatın bilgisayarınızı. İşe yarayabilir.

Tamam teşekkürler. Format atmak istemiyorum :D. Kendi elimle temizliyorum. Keşke bir kısa yolu olsa :(. Gereksiz programlar silecek bir şey var mı?

Tamam teşekkürler. Format atmak istemiyorum :D. Kendi elimle temizliyorum. Keşke bir kısa yolu olsa :(. Gereksiz programlar silecek bir şey var mı?

Avast Cleanup ile yapabilirsiniz. Avast'ın sadece bu programını kullanın. 30 gün deneme sürümü size yetecekdir. Unutmayın, bu uygulama disk optimize etmek, gereksiz şeyleri silmek, kalıntı, bozuk dosya silmek için kullanıyor. Eğer siz uygulamayı Denetim Masası'ndan siliyorsanız, Revo Uninstaller uygulamayı kalıntısız siliyor.

Free seçin:

Avast cleanup ile yapabilirsiniz. Avast'ın sadece bu programını kullanın. 30 gün deneme sürümü size yetecekdir. Unutmayın, bu uygulama disk optimize etmek, gereksiz şeyleri silmek, kalıntı, bozuk dosya silmek için kullanıyor. Eğer siz uygulamayı Denetim Masası'ndan siliyorsanız, Revo Uninstaller uygulamayı kalıntısız siliyor.

Free seçin:

Avast yeterli olacaktır. 1 kerelik kullanacağım zaten.
@408157 bu arada şu an Kaspersky tam tarama yapıyor. Şu an kursam bir sıkıntı çıkar mı?

@408157 bu arada şu an Kaspersky tam tarama yapıyor. Şu an kursam bir sıkıntı çıkar mı?

Görmedim hocam. Kaspersky sıkıntı çıkarmaz fakat, çok kasabilir. Taramayı durmanızı öneriyorum. Çok iyi sisteminiz var ise arkada tarasın, sıkıntı olmaz.

Görmedim hocam. Kaspersky sıkıntı çıkarmaz fakat, çok kasabilir. Taramayı durmanızı öneriyorum. Çok iyi sisteminiz var ise arkada tarasın, sıkıntı olmaz.

Yani ekran kartım dışında sisteme güveniyorum :D. Her neyse durdurum tamam.

Size kalmış hocam. SSD var ise sıkıntı olmaz. Çünkü, zaten tarama yapınca %100 disk kullanıyor genel olarak.

Ne bitmez taramaymış be :D. 1.000.000 dosya taradı...
Size kalmış hocam. SSD var ise sıkıntı olmaz. Çünkü, zaten tarama yapınca %100 disk kullanıyor genel olarak.

Hocam Universe'nin dosya konumunu buldum. Fakat olmayan bir dosyanın içinde :D. Universe dosyasının içindekileri sileyim mi? Ben eskiden After Effects kullanıyordum. Onun plugin dosyası bu.

Geri
Yukarı