Unlocker 1.9.2

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Senede bir, hatta belki de iki sene de bir geliştirilen Unlocker'ın yeni sürümü nihayet çıktı :) Unlocker 1.9.2 artık 32 Bit ve 64 Bit'i tek bir yükleyicide barındırıyor. Bellek hataları ve bazı diğer hatalar giderilmiş. İsteğe bağlı Delta Toolbar gelmiş. Smeagol Toolbar'lardan nefret ediyor. Eveet, nefret ediyor kıymetlimsssss!

Ana sayfa – UNLOCKER 1.9.2 BY CEDRICK 'NITCH' COLLOMB

Boyur: 1.02 MB

Download Unlocker 1.9.2 Installer 32/64-bit

WK1qslC.png

Paylaşmış olduğunuz Unlocker'da aşırı derecede virüs mevcut. Recep Baltaş paylaşmış, sorun olmaz diyip indirip kurduk. Format atmak zorunda kaldım. Teşekkürler Technopat...

Son düzenleyen: Moderatör:
Paylaşmış olduğunuz Unlocker'da aşırı derecede virüs mevcut. Recep Baltaş paylaşmış, sorun olmaz diyip indirip kurduk. Format atmak zorunda kaldım. Teşekkürler Technopat...
Kaspersky, Defender ve Malwarebytes Anti-Malware ile tarandı. Hiçbir tehdit algılanmadı.

Nasıl hiçbir tehdit algılanmıyor. İndirme yaparken dahi Chrome bağırıyor virüs var dosyada diye.
Google virüs olarak algılayabilir fakat virüs yok. Farklı bir tarayıcıdan indirin.
Güvenmiyorsanız da indirmeyin...

Google virüs olarak algılayabilir fakat virüs yok. Farklı bir tarayıcıdan indirin.
Dediğim gibi, güvendiğim için farklı tarayıcıdan indirdim. Kurulumu yaptıktan 15 20 saniye sonra bilgisayara olan tüm erişimimi kaybettim. Daha sonrasında format atmak zorunda kaldım. Bir sürü veri kaybı yaşadım, kaybettiğim verilerimi kurtarmanın bir yolu varmı acaba?

Arkadas hakli sanirim.

2017-11-07_113033.jpg

Ayrica google'de herkes bu programin malware yükledigini iddia ediyor.

2017-11-07_113113.jpg

Unlocker programinin Technopat'tan silinmesi en sagliklisi bence.
Yoksa eskiden güzel programdi, onu biliyoruz. :)

@Recep Baltaş @Asım Demir

Sevgiler :)

Sitede SSL sertifikası olmadığı için güvensiz olarak işaretlenmiş olabilir fakat virüs mevcut değil.

tede SSL sertifikası olmadığı için güvensiz olarak işaretlenmiş olabilir fakat virüs mev
Hocam, size güvenerek tekrardan programı indirip kullandım. Aynı şekilde bilgisayarım yeniden çöktü, yanlış birşey yapıyorum desem, video izleyip birebir aynılarını yapıyorum. Arkadaşta virüs içerdiğini idda ediyor. Siz denemediniz sanırım denedikten sonra tekrar yorum yapsanız rica etsem. Hatta denerken rehber tarzında bir video çekseniz bu şekilde kullanılıyor diye, ihtiyacı olan arkadaşlarda faydalansa iyi olmazmı?

Saygılar :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı