Unlocker nasıl açılır?

strigoi

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Universitetet i Agder
Windowsapps klasörünü silmek için unlocker adlı programı indirdim ve işe yarayacağını düşündüm. Fakat uygulama açılmıyor.

Adsız.png

Sadece bu kadar dosya var. Exe'li dosyayı açmaya çalıştığımda açılmıyor. Ne uyarı veriyor, ne de başka bir şey.

Hayır tek dosya buna tıkla indir.

Unlocker

Şimdi indir ayarladım.
Bir yerde yanlış mı yapıyorum? Sıralı olarak resim çektim. Bir bakar mısınız? Unlocker.exe'ye tıkladığımda hiçbir şey olmuyor. Ne bir şey açılıyor, ne de bir hata veriyor. Acaba Microsoft Visual C+ gibi bir dosyam mı eksik?
Adsız.png

Adsız2.png

Adsız3.png

Adsız.png

@Bora Dere @Finisterre siz de bakar mısınız? Hata raporu mu oluşturayım?

Başlatta programlar kısmında gözükmeli ve açtığınızda ilk önce klasör seçmenizi isteyecek program açılmayacak yani işlem yapacağınız klasörü seçip sonra programa yönlendirileceksiniz. Tek dosya deyince ben indirilecek olanı tek demiştim yüklenenler doğru evet.

Başlatta programlar kısmında gözükmeli ve açtığınızda ilk önce klasör seçmenizi isteyecek program açılmayacak yani işlem yapacağınız klasörü seçip sonra programa yönlendirileceksiniz. Tek dosya deyince ben indirilecek olanı tek demiştim yüklenenler doğru evet.
Hocam ilgi ve alakanız için sağolun. Nedense Unlocker olmadı. Fakat bir şekilde bu lanet klasörü ve oyunu bilgisayarımdan sonsuza dek kaldırabildim. Bir konu açacağım ve aynı durumdan müzdarip olanlara yardım edeyim.

Hocam ilgi ve alakanız için sağolun. Nedense Unlocker olmadı. Fakat bir şekilde bu lanet klasörü ve oyunu bilgisayarımdan sonsuza dek kaldırabildim. Bir konu açacağım ve aynı durumdan müzdarip olanlara yardım edeyim.
Hocam bir de buna bakın, benim arşivimden.
Yine de bir taratın ne olur ne olmaz.

Hocam bir de buna bakın, benim arşivimden.
Yine de bir taratın ne olur ne olmaz.
Sildim hocam sildim. XBOX Support ile görüşüp silebildim. Teşekkür ederim yine de ilginiz için.

Hocam ben de saatlerdir uğraşıyorum nasıl sildiğinizi söyler misiniz?

Geri
Yukarı